Skocz do zawartości

[wypadek] Uwaga na olej na drodze !


Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie tutaj się nie zagłębiałem bo w swoim jeszcze nic nie wymieniałem.

Ale myślę że jak masz wszystko udokumentowane to powinni za to też zwrócić kasę, chociaż nie wiadomo jak wtedy rozliczą cenę roweru i nowych części.

Postaram się dowiedzieć dokładnie i dam znać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak obejmuje właśnie taką kradzież bo głównie na tym mi zależało.
A jeśli rower stoi w nie ubezpieczonym garażu, to co wtedy? Warunek nakazuje aby rower był zamknięty, nie ważne czy nieruchomość jest ubezpieczona?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja się cieszę nie mając waszych problemów!

1. Najbliższą ścieżkę rowerową mam jakieś 5km od domu.(ścieżka ma długość ~2km)

2. Na śląsku są tak roz*ebane ulice, że olej to pełen luksus.

3. Rower trzymam w domu..

 

Mnie natomiast nieludzko w*urwiają kierowcy, szczególnie komunikacji miejskiej. Odkąd natomiast mają te kamery z tyłu, już dwa razy "przyhamowali" mnie zderzakiem z 65km/h do 40km/h. Na prostej, pustej drodze, bez świateł czy skrzyżowań. Tirowcy są bardziej tolerancyjni, ale troszkę hardcore jeździć za tirem ze zwykłymi v-brakeami i slickami 38mm..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojego roweru oryginalna została tylko rama, więc na jakiej zasadzie oszacują wartość?

 

Heh no i jestem w podobnej sytuacji rower kupiłem za 1799 zł bodajże; zostały z niego: same obręcze, rama, tylna przerzutka i gripy, no i w tej chwili rower aktualnie mógł wejść na wartość 6 tyś zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...