Skocz do zawartości

[czasówka] Silesia Cup Chorzów 30.05.09r


omen

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do tych co jechali Giga, ile Wam wyszło kilometrów według licznika? :(

 

Nikt nie jechał Giga :P Potrzebuje znać dystans, bo nie wyzerowałem sobie licznika przed wyścigiem :D

Według stronki miało być 54km, ale kumpel miał około 52 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie pozwolę jeszcze na wycieczkę w sprawie Siwego, zwróciłem wielokrotnie uwagę na to, że Polacy jako naród mają tendencje do przesadnej skromności. Tak samo do negatywnego nastawienia w stosunku do osób, które tej skromności nie przejawiają :( Dobrze, że Siwy się chwali, skoro ma formę, dobrze, że w siebie wierzy, bo wiara w siebie i motywacja to duża część sukcesu. Piszę, że Polacy, bo będąc kilkukrotnie wśród rówieśników za granicą zwracałem uwagę na odmienność w tej kwestii. Może pozostałość popeerelowska, tendencja do niewyróżniania się z tłumu? Niemniej uważam to za negatywne zjawisko (przesadną skromność). Pozdro dla Siwego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt nie neguje formy ani wiary siwego

nikt nie podważa jego umiejętności

nie znam siwego osobiście ale wiem że jest cenionym zawodnikiem

chłopak odnosi sukcesy i życzę mu aby było ich więcej

nie mniej jednak czasami odrobina pokory nikomu nie zaszkodziła

i Panowie czytajcie ze zrozumieniem to mój EOT

pozdrr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja niestety mam niemiłą przygodę z zawodami. Po ukończeniu byłem się zapytać o moje miejsce i dowiedziałem się, że byłem 5. w mojej kategorii (mini, M1), więc pojechałem do domu. Wieczorem patrzę na wyniki, a tu niespodzianka - jestem 2. w kategorii... No cóż, trochę szkoda.

Jednak to raczej wina firmy, która obsługiwała pomiar czasu, niż samego organizatora, który po rozmowie telefonicznej obiecał się skontaktować ze mną w sprawie odbioru nagrody, za co szacunek (zobaczymy co z tego wyjdzie :)).

Siwy: myślę, że pudło spokojnie byś miał, ale czy wygrałbyś w Kubą i Damianem to takie oczywiste dla mnie nie jest :P Pozdro i do zobaczenia kiedyś na GP Euroregionu Silesia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...