Skocz do zawartości
  • 0

Zmiana widelca na amorek


Gość energydrink

Pytanie

Gość energydrink

Witam!

Od paru dni wzielo mnie na jazde na rowerku jednak mam dosc stary rower, zwykly noname chociaz nie kupowany w markecie;p ok ale nie o tym..jako ze ten juz wyremontowałem, poustawialem i troszke pracy w niego wlozylem a nie mam kasy na inny rower chcial bym do mojego starucha wmontowac amorek...

 

prosze bardzo o informacje na co musze zwrocic uwage zeby kupic taki, ktory bedzie pasowal tzn ktory da sie zamontowac bez wiekszego klopotu i czy kolo z takiego widelca jak mam (fotki) beda pasowaly pod amorek..

 

tylko sie nie smiejcie..wiem ze wy takimi zlomami nie jezdzicie ale biedny student nie ma teraz kasy na porzadne jeździdło a chcial bym pojezdzic sobie delikatnie po lesie..oczywiscie bez szalenstw..

 

pozdrawiam zacne forum i z gory dzieki za odpowiedzi :D

 

aha i jeszcze jedno moj szwagier zamierza kupic decathron rockrider 6.0 fs...on raczej bardzo delikatnie bedzie uzywal do jazdy miejskiem, ew jakies niewyboiste sciezki... czy tkai rowerek bedzie ok dla niego? pozdrawiam ;)

 

fotki (niestety nie umiem kodowac :) )

http://img217.imageshack.us/img217/4859/18052009415.jpg

 

http://img217.imageshack.us/img217/2703/18052009416.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tobie powiem, mój kolega również posiada rower marki magnum, i to nawet nieco podobny. Dostał go na komunię, więc było to jakieś 10 lat temu, ale większość tego czasu przeleżał w piwnicy. Zimą robiłem serwis i właściwie wszystko poza hamulcami (v-brake) było w bardzo dobrym stanie, na sztywnym widelcu można spokojnie jeździć po lesie (oczywiście bez szaleństw).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość energydrink

No moj tez jest juz w dobrym stanie, wymieniłem suport, klocki, wszystkie linki czyli hamulce i przerzutki, wymieniłem luzne szprychy i oczywiscie prostowanie obręczy, w sumie jak na moje potrzeby jezdzi mi sie bardzo dobrze ale ten widelczyk tak biednie wygląda ze chciał bym go wywalić i przy okazji rowerek zyskał by troszke na wyglądzie;p no po prostu chce się pobawic przy tym rowerku skoro juz zacząłem przy nim grzebać;p

 

mysle o RST 281R ale slłyszałem ze dosć twardy jest ten amorek i cieżko go docisnąc??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn. wyrzucić kasę w błoto, gratuluję pomysłu, ten rower nie został zaprijektowany pod amortyzator, a amory do niego pasujące nie godne są nazwy amortyzator.

Więc kasa w błoto, ale jeśli tak lubisz, to twoja sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi Panowie co to za rower... pewnie cos z marketu? bo widzialem ogloszenie o sprzedarzy hmm..

 

http://www.konin.lm.pl/imgo.php?oid=947150&id=1 tam sa 2 zdjecia...pozdrawiam

 

 

O co Ty się człeku pytasz?

Nie chcę się tu wymądrzać ale gdy następnym razem ujrzysz rowerek z zamontowaną podpórką to to z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ nie jest żaden rasowy "góral"

kundel raczej jakiś. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...