Skocz do zawartości

[rower] tani rower na 1 sezon


Tairaterkes

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Potrzebuję na szybko kupić jakiś tani rowerek na 1 sezon do przemiszczania się z jednego punktu do 2 punktu :D

Rower ma jeździć i niestwarzać jakiś większych problemów i niemusi spełniać szczególnych kryteriów.

 

Na allegro wypatrzyłem: http://allegro.pl/item637214045_arkus_fore...wy_wroclaw.html coś takiego tyle, że niewiem czy przy moim wzroście 176 cm jazda na takim rowerze nie będzie katorgą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Jezeli faktycznie rama ma 21" to moze być niewygodnie. Ja mam podobny wzrost i mam rame 20" tyle ze z amorem 80mm no i jak stoje na ziemi to blisko jest do strefy "0" :D Sprzet jak na ta cene wydaje sie być w miare uczciwy i sezon powienien wytrzymac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jaką ten koles ma zone jak sprzedaje rower w rozmiarze 21 " ;P

 

w kazdym razie - jezeli szukasz roweru w takim przedziale cenowym - ja bym sie nawet nie zastanawial - bierz i juz, jak nie bedziesz szalał i ostroznie jeździł to taki rower moze nawet ze 3 sezony posluzyć, a co do Twojego wzrostu - 21" to moze troszke za duzo - ale jak mieszkasz gdzies w okolicy wrocka to sie przymierz do tego roweru chociaz i pojezdzij z 5 minutek - to sam zdecydujesz, czy jest Ci wygodnie, czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze mówiac do takich zastosowań ja bym wybrał coś w rodzaju składaka albo "Ukrainy". Oczywiście zależy jeszcze w jakim terenie przebiega ta droga z punktu a do punktu b, ale jeśli miało by być to miasto bez większych podjazdów to bym zrezygnował z przerzutek i tego typu bajerów na rzecz lekkości. Poza tym tego typu rower mniej kusi potencjalnych złodzieji - co w przypadku roweru typowo "transportowego" jest dosyć istotne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...