Skocz do zawartości

[łańcuch] 2 rowery a 5 łańcuchów


fastpinio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w zeszlym roku, wraz z moja dziewczyna zakupilismy dwa rowery (Cube LTD CC), w ktorych sluza od nowosci lancuchy shimano hg53. Na dzien dzisiejszy rowerki maja przebieg ok 500-600km. Rowniez w tamtym roku czytajac to forum zdecydowalem sie na system wielolancuchowy, zakupilem dodatkowo 3 lancuchy wippermann 908 (po bardzo okazyjnej cenie). Czyli w sumie mamy 2x hg53 i 3x wippermann 908.

Prosze wiec o porade jak to wszystko zgrac nie wydajac wiecej gotowki.

Czy:

1. Oddac moj lancuch mojej dziewczynie i ewentualnie dokupic jej jeszcze jeden hg53 a sobie przywlaszczyc 3x wippermann 908 ?

 

2. Zachowac dla siebie hg53 i wziac 2x wippermann 908 a dziewczynie zprezentowac 1x wippermann 908, ktory bedzie uzytkowala wraz z hg53 ?

 

Pokonujemy, mniej wiecej tyle samo kilometrow w tym samym terenie (poprostu jak jezdzimy to tylko razem), ja waze 92kg a ona 57kg.

60% to teren gorzysty, 30% lasy i 10% asfalt.

Czy wybierajac opcje nr 2 zajedziemy naped w podobnym czasie, przebiegu ?

 

Wiem ze pytanie troszke glupie, pewnie wiekszosc z Was napisze zeby dokupic jeden lancuch, jednak dodam ze mam maly kryzys i nie zdolam wysuplac kilkadziesiat zlotych na nowy hg53 a tymbardziej na wippermanna 908.

 

Co o tym sadzicie ?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...