Skocz do zawartości

[rower] rama kross`a stalowa, skladak


krzysio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wszystkich forumowicz

Nie będę owijał w bawełnę muszę sobie kupić rower bo mój który dostałem na komunie w końcu odmówił posłuszeństwa :)

 

Rower jest mi potrzebny na dojazdy do szkoły zawsze to trochę szybciej :D no i czasami na jakiś wypad za miasto tak od 50 do 100km. Rower ma mi służyć tylko do następnego lata, bo znów wyjeżdżam do Anglii, więc nie chcę wydawać dużej kwoty na rower tym bardziej że w Anglii czeka na mnie mój Scott B)

 

Na allegrogo znalazłem coś takiego:

 

Rower Do Oceny

 

To nie jest cudo, stalowa rama jak sądzić po naklejkach Kross`a stara jakaś bo kumpel ma taką w rowerku komunijnym :D a komunie miał kilka ładnych lat temu :D Ale może mimo że stara to jednak Kross i się nie rozleci ?? :) Rowerek składany zdecydowanie bo taką ramę można kupić na innych aukcjach użytkownika. No i chociażby założone 28" koła itp.

 

Co sądzicie o czymś takim?? Nie ma tu "amorów" ani innych "tarczówek" które zaraz się popsują a przy okazji mogą mnie zabić.

Raczej jest to prosty rower, i mam nadzieję że ten rower mnie nie zabije ani nie okaleczy.

 

Co O nim sądzicie??

Z Góry dziękuję za opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki że post pod postem, ale nie da rady już edytować.

Znalazłem jeszcze coś takiego, en jest cięższy od tego pierwszego, zwykły Kross bez bajerów.

 

ROWER NR 2

 

To Proste rowery, ale ja chce przeżyć jazdę na nich, mimo ze proste wydają się lepsze od makrokeszów, naszpikowanych amorami i innymi tarczówkami, przynajmniej mi się tak wydaje.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że nie ma co zbierać opinii :-)

Skoro ma to być rower który będzie stał pod szkołą, z tą możliwością, że się komuś "spodoba" i jakos z zasady bedziesz go traktował DUŻO gorzej jak SCOTT`a, to bierz poprostu to, co uważasz że będzie jeździć i już :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie racja <_< Nie Ma się co tu dużo zastanawiać, rowerek tylko na rok czasu, bo tyle mi szkoły jeszcze zostało, także co nie wybiorę i tak pojeżdżę :)

Dzięki Wielkie :) Temat w sumie można zamknąć i usunąć :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...