Skocz do zawartości

[wypadki] Z winy bądź nie rowerzysty


qla

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie.... Może, tak jak na forum motocyklowym, warto pisać o wypadkach, które widzieliśmy, albo czytaliśmy o nich, które, mogą jednakże pokazać brutalny świat ulic. Może te wypadki komuś uświadomią, że to, że kurier rowerowy wjeżdża na skrzyżowanie na czerwonym to nie znaczy, że każdy tak sobie może jechać. jasne, można, tylko czy każdy ma świadomość zagrożenia?

 

Proponuje pisać w jednym temacie wszystkie informacje o zdarzeniach drogowych. Myślę, że nie ma co zaśmiecać tematu komentarzami, tylko konkrety.

 

Może ja zacznę...

 

Wczoraj wsiadłem do samochodu na ul. Sienkiewicza w Poznaniu i jakiś młody chłopak wpił się rowerem w Renault Kaleos, w tył. Auto zatrzymało się , a chłopak po prostu w nie wjechał. Z tego co zauważyłem, nawet nie zdążył klamek od hamulców dosięgnąć. Lecialą mu z nosa krew, ale kierowca samochodu był w porządku i się nim zajął. Nie olał chłopaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • Mod Team

@UP http://www.wykop.pl/link/368572/jadac-na-rowerze-uwazaj-na-samochody/

 

W komentarzach można przeczytać, że słupek zasłonił rowerzystę (Anglia, więc kierowca siedzi z prawej strony.) co wydaje się możliwe po dokładnym obejrzeniu nagrania. Chociaż mimo to miał dużo czasu na reakcje, może do tego doszedł telefonik, zagapienie się, czy cokolwiek innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...