Skocz do zawartości

[rower] cannondale prophet3 czy giant reign 2


Filus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

 

W krótce mam zamiar kupic nowy rower, no i zastanawialem sie bardzo powaznie nad Giantem Reignem 2. Ale dzisiaj w jednym ze sklepów rowerowych zauważyłem nowego Cannondale Prophet 3 ( model z 2007r - biało czerwona rama ) przeceniony z 9 tys. PLN na 6 ty. PLN .

Nie ukrywam, że bardzo mnie zainteresował. Co moglibyście powiedzieć mi na temat tego bika? Slyszałem, że nieco buja w porownaniu z reignem, no i nie jestem przekonany co do tego bezposredniego zawieszenia. Roweru bd uzywał do jazdy po górach, wycieczek no i oczywiscie jak na rower enduro przystalo do lekkiego szaleństwa. Od czasu do czasu mam zamiar wziaść udzial w maratonie ( czysto dla przyjemności ) i myśle że tutaj sie przyda zmiana skoku amortyzatorow.

 

Z gory dzieki za wszystkie opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do poczytania na wieczór -> http://www.forumrowerowe.org/index.php?sho...0&start=180

 

Jak dla mnie Cannon to tylko z Leftym, bo sama rama Propheta to zwykły jednozawias ze wszystkimi jego wadami i zaletami. Reign 2 na ten sezon wygląda bardzo dobrze, choć ja bym wymienił Talasa na coś tańszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...