Skocz do zawartości

[bunnyhop] Pomoc


Niestandardowy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam taki problem otóż robię bunny hop'a w taki sposób: robię mini manuala (przechylam się do tyłu i podnoszę koło) przechylam się trochę do przodu i ''podciągam pedały'' (staram się przynajmniej) jak w tym filmiki od 50 sekundy:http://www.youtube.com/watch?v=RAem3L7Rlpk robię go na wysokość około 7-10cm (nie mam dobrego sprzętu ale w niedługim czasie postaram się coś skołować) i nie chce wyjść większy i tu pojawia się moje pytanię:

1 Czy źle go robię??

2 Dobrze go robię tylko trzeba jeszcze trochę (znaczy bardzo bardzo bardzo dużo) treningu (robię go od 3-4 dni)

 

Obejrzałem kilka filmików i czytałem opisy ale oni zawsze pokazują jak się robi super bunny hop'a a nigdy początków :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ucz sie od razu 'super' bunnego !

 

Mozliwe ze masz zly sprzet, to duzo zmienia. Na suburbanie z krotkim tylem ja robilem na 70-80cm a na zwyklym mtb 21" 30-40cm to maks jak dla mnie.

 

Druga sprawa ze im dluzej cwiczysz tym oczywiscie wyzej bedziesz robil to chyba OCZYWISTE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na 3 dni to i tak niezle

dorwales najlepszy filmik how to, wiec korzystaj z niego..

bh wyglada mniej wiecej tak - podnosisz przednie kolo dosc mocno, tak jakbys chcial przerzucić swój ciężar za tylne i tuż przed tym jak koło osiągnie najwyższy punkt przechylasz się do przodu i kierownice wypychasz przedsiebie, jakbys chcial ją odepchnąć i w tym samym momencie podciągasz tylne koło jak jakbys chcial zeby dotknelo twojego tyłka

mam nadzieje ze pomoglem:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...