Skocz do zawartości

maraton wejherowski


kotkaPsotka

Rekomendowane odpowiedzi

Tak w ogóle to maraton jest jutro co nie? Bo kotkapsotka chyba w info się pomyliła :) no ale oki już mniej więcej wiem kiedy i co i jak o 7:04 wsiadam w pociąg o 8:10 jestem w Gdyni.

 

Raczej muszę wcześniej kupić bilet do SKM czy ktoś wie jaki jest koszt ulgowego z Gdyni Głównej do miejsca docelowego plus rower? trzeba osobne mieć bilety na rower i osobę?

 

Potkajmy się w Gdyni Głównej na peronie SKM przy kiosku :) aha i koniecznie wsiadamy do przedziału rowerowego jeśli będzie takowy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce robić zamieszania i się komukolwiek narzucać, ale może lepiej byłoby jechać trochę szybciej, żeby na miejscu być tak blisko godzinkę przed startem, co by się spokojnie zapisać, jakąś małą rozgrzewkę zrobić itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozgrzewka przed startem? no to grubo;p nie wiem jak chcesz marku l . tak czy inaczej pojade tym 8.19 z gdyni głownej. mi rozgrzewka jest niepotrzebna, nie wiem jak inni. Jeżeli plany się pozmieniają to dajcie znać;]

Aha a powrót na rowerze do gdyni tudzież do sopotu przemysle;] nie wiem czy dam rade. ale jakby co to jestem za;]

 

Kubusiowa,

przepraszam ale się rąbnełam w dacie. maraton jest w SOBOTĘ oczywiście;p

A to przez to że w patrzałam na informacje z poprzedniego roku i tam była inna data tj.26.04

przepraszam za błąd jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...