Skocz do zawartości

maraton wejherowski


kotkaPsotka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich;]

 

Słuchajcie mam pytanie, takie orientacyjne, kto z was wybiera się na maraton wejherowski? on odbywa się 26.04.2009r. start o 10.00.

Ja mam zamiar jechać tylko nie mam z kim jak na razie..

http://www.wtc.wejher.pl/forum/viewtopic.php?t=630

http://www.wtc.wejher.pl/maraton/maraton_mapka.jpg

 

pozdrawiam;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

no dobra jak Kotka jedzie to ja też pojadę choćby po to by być ostatnią :) Zawsze to jakieś dodatkowe doświadczenie :) Ostatnio namawiam znajomego żeby zapisał się ze mną na skoki spadochronowe, to i maraton zaliczę :) Życie jest zbyt krótkie by odwlekać wiele rzeczy :D Wolność :D

 

Do zobaczenie :P

 

Ps. Kotkapsotka zgadamy się może na Priw jaką skm będziesz pomykać i skąd? Buziaki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja już byłam na miejcu tam gdzie ma być start i wiem jak dojechać;] To o której jedziemy? ja mam skm z gdyni głownej o godz 8.19 8.35 8.50 9.05 9.35 jedzie sie ok40 min wiec żeby byc tam 40 min przed startem to moze pojade tym 8.35 z gdyni głównej? powinno styknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to tak. wysiadamy w wejherowie nanice, i kierujac sie w kierunku kapina dojezdzamy tam albo laskiem albo asfaltem. A dokladniej to poprowadze jak juz bedziemy na miejscu;] dobra to pojade tym 19 po. spotkamy sie w skm w ostatnim albo środkowym wagonie jak bedzie;] napisze zaraz do roksany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0d 24,04 skm wozi rowery za darmo.Było tak rok temu wiec i podejrzewam ,że tym razem podobnie będzie.Próżno szukać info o tym fakcie na ich stronie.Wiadomo !!

 

Po maratonie z wielka iloscia dyplomów i pucharów chcemy śmigac właśnie na sopot!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...