Skocz do zawartości

[transakcje] User Paveu - opinie o przebiegu transakcji


Rekomendowane odpowiedzi

kupilem u niego kiedys kola...nie bawilismy sie w formalnosci typu umowa,allegro czy cos, bo pomyslalem, a raczej jak sie pozniej okazalo nie pomyslalem, ze skoro koles z forum, to przeciez bede mial z nim kontakt jak cos...po zacisnieciu w ramie okazalo sie, ze tyl nie chce sie krecic, co w/w opisywal slowami "czuc pracujace lozysko", napisalem do niego o zwrot kasy z oczywistej przyczyny, to najpierw zaczelo sie, ze nie ma na razie kasy i jak cos, to pozniej, a skonczylo sie na cnfaniakowaniu "a co mi zrobisz", przykre ze chyba tylko w Polsce sa jeszcze ludzie, ktorzy dla paru zlotych sa w stanie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic dziwnego, że sprzedaje na forum a nie na allegro. Jakby taki wałek zrobił na allegro to by mu się do tyłka dobrali.

 

Oszustów trzeba tępić i tyle. Dobrze by było jakbyśmy poznali nazwę allegrowego konta Pawła, żeby od razu dodać sobie na czarną listę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybko polecieliście panowie :)

 

No tak.. sporo się sprzedaje, zgrzyt się zawsze trafi. Oczywiście sytuacja przedstawiona niewiele ma wspólnego z prawdą, no ale takie życie, że przy sprzedawaniu jeden, nawet niesłuszny negatyw rujnuje reputację ;)

 

 

Sprzedałem na forum sporo części i zawsze było pełne zadowolenie (pełnej dokumentacji nie prowadzę - ostatnio chyba bodziek brał noflatsa). Zawsze opisuje dokładnie towar + fotki itp, TUTAJ był jeszcze odbiór osobisty. Sprzedałem sprzęt działający, nie będę przyjmował zniszczonego.

 

 

Tyle, z mojej strony EOT i pozdrawiam

 

PS. Oferta już nieaktualna, secik dziś poszedł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie czekamy na komentarze innych kontrahentów. Sprawa jest otwarta i miejmy nadzieję, wątpliwości niebawem zostaną wyjaśnione.

 

PS. Ten temat powstał w wyniku wydzielenia części postów z wątku "[obręcze] 2x DT SWISS XR 4.2D czarne" w dziale Sprzedam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasy nie odzyskalem...

 

co do podwazania mojej prawdomownosci, to nie bede komentowal, fakt jest taki, ze najpierw bylem zbywany, odpowiadal tylko, gdy go zlapalem dostepnego na gg, skonczylo sie cfaniakowaniem

 

to, ze jestem glupkiem i frajerem - trudno, ale inni niech nie powtarzaja mojego bledu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...