Skocz do zawartości

[marzenia] Rower waszych marzeń ... !!!!!!!


Gość Tymoteusz

Rekomendowane odpowiedzi

Wybrzydzają zazdrosnicy,a z pewnoscią gdyby mieli takie cacko,to by z niego nie shodzili! A co do kelly'sa to mam pytanko,kupiłem 4 lata temu w Łodzi własnie kelly'sa za 1200 zł,przezutki Shimano Accer ,ogólnie cały sprzet odjazdowy,tylko obawiam sie ze to podróba,nazwa roweru to Kelly's Comp 7000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kellys jest chyba jednak słowacka firma, kupuje ramy na tajwanie maluje po swojemu i sprzedaje po wlasna marka, czemu na stronie sa przedstawicielstwa tylko w usa, polsce, czechach, slowacji i na wegrzech?? w stanach i na zachodzie ta marka jest prawie nieznana (test kellysa sabotage disc w jednym z ostatnich numerow bikeboard :shock: )

tym bardziej ze dostałem kiedys w sklepie ulotke z rowerami slowackiej firmy (tylko nazwy juz nie pamietam) ktore wygladały bardzo podobnie do kellysow nizszych grup (podobne malowanie, tylko nazwa inna, szata graficzna ulotki podobna do tych od kellysa).

 

znalazlem ta ulotke jednak te rowery to DEMA tu macie stronke http://www.dema.sk/ i co nie podobna do kellysa ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...