Skocz do zawartości

Masa krytyczna - Puławy i okolice


cuore147sportivo

Rekomendowane odpowiedzi

Czy puławianie znają to nie wiem, ale pod-puławianie juz na pewno :P bo ja się do takowych zaliczam.... stronka ciekawa... aktualizowana oczywiscie w miare możliwości na bieżąco... he... mają chłopaki pary w nogach i płucach żeby taki dystans wykręcić :)

Wracając do tematu MK.... kwietniowa też się odbędzie..piątek 24 kwietnia...tylko błagam PRZYJEDŹCIE !!! :);) z góry.. jeśli niektórych to nie przekonuje to ewentualnie mogę jakieś cukierki ze sobą przywieźć coby bardziej zachęcić niezdecydowanych :P innych gadżetów nie przewiduję ;) Z tymi koszulkami to good idea :icon_wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

..i po kwietniowej Masie... :)

a już rozpoczęło się odliczanie do następnej - majowej "imprezy"..

dzisiaj uczestników było całkiem sporo :D pogoda dopisała,wiał delikatny wiaterek,słońce dogrzewało plecy "masowców" i jak zwykle organizatorzy stawili się w komplecie.. :D czyli wszystkich rowerzystów było.... :confused: dwoje..no cóż...początki nie są łatwe.. poza tym to dopiero początek sezonu . :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

29 maja 2009 r. ... godzina 18-ta...spod Galerii Zielonej..pod głównym wejściem...czekamy 15 minut...prawdopodobnie udamy się zgodnie z sugestią kolegi cuore pod Halę MOSiR, ponieważ stamtąd możliwe że wyrusza inna grupa rowerowa...trzeba to sprawdzić i ewentualnie połączyć siły...chętnych SERDECZNIE ZAPRASZAMY...szkoda, żeby w okresie letnim żadna Masa nie odbyła się należycie :) .. według mnie Puławy świetnie wpisałyby się w tą akcję..miasto nie jest aż takie małe, rowerzystów mnóstwo /naprawde duża liczba osób jeździ!!!/, ścieżek rowerowych jest tak średnio, kierowców cała masa i często są nieżyczliwi rowerzystom... PRZYJEŻDŻAJCIE... ;)

sztywnyjakszosowka dla Ciebie to ja mogę szczególnie nagiąć zasadę i zaczekać do szesnaście po 18-tej :D byleś przyjechał ... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ile osób w piątek było? Heh troszkę się rozminąłem z terminem. Przez miesiąc nie miałem internetu i nie miałem jak sprawdzić czy będzie. Wczoraj byłem w Puławach (oczywiście rowerem :P) siadłem sobie na chwilę pod Zieloną celem zatelefonowania do pewnych osób i sobie przypomniałem że stąd masy wyruszają. Dziś sprawdziłem, patrzę była. Eh..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy jakieś nowe spotkanie w Puławach (lub okolicach) tego typu...???

Z powodu, że nowy na forum jestem to dopiero tu dotarłem i przeczytałem o jakiś spotkaniach rowerzystów na tym terenie...

Chętnie bym dołączył do tego grona:)

Więc: Kiedy następne spotkanie i na jakich typach rowerków to jest organizowane?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na czerwcowej Masie była tylko 1 osoba ... no cóż,początki są trudne... ;) następne spotkanie standardowo w ostatni piątek miesiąca, czyli 31 lipca o 18:00 ... wszelkie ewentualne zmiany będą ogłaszane na forum..

odnośnie informacji o spotkaniach innej grupy pod Halą MOSiR w tym samym terminie - byłem tam o 18:15 i nikogo nie widziałem ...

aby wziąć udział w naszych spotkaniach, na razie na "dziko" organizowanych, wystarczy mieć sprawny rower - a w szczególności działające hamulce ;) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cuore no ja się wytłumaczyłam że nie przyjadę...w zasadzie byłam gotowa do wylotu ale ok. 18.30 więc pomyślałam że odpuszczę..na kolejną masę przyjadę..

 

informacja dla nowych zainteresowanych spotkaniem: masy oczywiście odbywają się w ostatni piątek miesiąca; spotykamy się /póki co ja i cuore :) / pod głównym wejściem do Galerii Zielonej o godzinie 18 tej... trasa nie została ostatecznie ustalona, gdyż we dwoje trudno jest cokolwiek zwojować..za mało ludzi niestety..myślę że można by ot tak na dziko trochę pojeżdzić po mieście na początek...jeśli macie ochotę przyjechać to śmiało..nie gryziemy :D he....ciekawa jestem Panowie tych waszych szos B) aha...sprzęt nie gra tutaj żadnej roli...co kto ma byleby koła się toczyły ;)

Maverick93 jeżdzimy po mieście..czyli szosa..taka jest idea masy :D pakuj się na swojego sprzęta i kierunek Puławy...możemy nawet wyjechać po Ciebie :P

tyle na razie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

insideee dlaczego taki pesymizm się kręci w oku? ;) MTB UPRAWIAĆ JEST GDZIE ! polecam malownicze trasy na pagórkach w okolicach Parchatki, Zbędowic. potem można zrobić krótki przelot szosą w kierunku wąwozów kazimierskich. Są i meczące podjazdy i dłuższe, wymagające podstawowych umiejętności technicznych zjazdy. Jak komuś mało to po rajdzie przez lasy w Kazimierzu można wsiąść na prom i płynąć do Janowca..tam typowe, aczkolwiek bardziej płaskie trasy a` la XC :) piasek, kilka dróg utwardzonych, las, lekki szuterek /jest taki jeden dłuuższy fajny podjazd/. Wrażeń jak na jeden dzień myślę że wystarczy...zaproponujcie chłopaki jakiś konkretny termin to może uzbierałaby się grupka bikerów chetnych pojeżdzić w szerszym gronie..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

...sezon w pełni , więc jest mniej czasu na zaglądanie do sieci... :icon_wink:

oczywiście start najbliższej Masy zaplanowany jest na 31 lipca w piątek o godzinie 18:00 przed wejściem głównym do Galerii Zielonej w Puławach...

zapraszamy wszystkich pasjonatów 2 kółek i nie tylko na to spotkanie...szosowców i górali... :woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...