Skocz do zawartości

Masa krytyczna - Puławy i okolice


cuore147sportivo

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę uaktualnię wątek...otóż jestem po wstepnej rozmowie z P. Kowalem z MOSiR-u w Puławach...na poczatku pytał mnie co to za rodzaj imprezy i w ogóle z czym to się je, ale szybciutko się dogadaliśmy w tej materii....obiecał porozmawiać na ten temat z Dyrektorem, więc czekam właściwie na telefon od niego czy są zainteresowani organizacją czy nie...w końcu gdyby jakimś cudem trafiła się większa grupka osób na masie to nikt chyba nie chciałby mieć do czynienia z policją czy strażą miejską, że niby nie uprzedzono ich i takie tam, a w konsekwencji mandacik....ale do rzeczy..jeśli okaże się że MOSiR chce brać udział to sprawa jest rozwiązana...jeśli nie, to ja tak od siebie proponuję, aby pierwsze zaplanowane spotkanie miało raczej charakter rozpoznawczy z uwagi na to, że masa krytyczna z prawdziwego zdarzenia MUSI być lepiej zorganizowana...dla bezpieczeństwa uczestników oczywiście i naszych portfeli...to ja sobie czekam na info z MOSiR i jakby co to dam znać tutaj...na razie wiekszych nadziei sobie nie robię...najwyżej skończy się na spontanicznej akcji kilkorga zapaleńców ;) dobre i to...jeśli ktokolwiek z Was zgłasza chęć uczestnictwa to miłe byłyby jakieś sygnały z Waszej strony :) uwagi krytyczne również....na razie to tyle..aha..żeby nie było "profanacji" zwyczaju masy, że odbywa się w ostatni piątek miesiąca, nie podawałam innego terminu..pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wydaje mi się, że powinniśmy zapoczątkować taką tradycję w Puławach,jak to robią w innych miastach,ze spotkaniami w ramach Masy Krytycznej...na początku może być kiepsko z liczebnością uczestników,ale...w końcu nie od razu Rzym zbudowano. :icon_mrgreen: najważniejsze jest to,żeby coś zacząć a potem już samo potoczy się. :thumbsup: ja ze swoją Kelly zgłaszam chęć uczestnictwa w tym zacnym spotkaniu... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe...jeden z browersów to mój niedaleki sąsiad :) ..jakby co to dam cynk...sądzę jednak że pierwsze spotkanie będzie bardziej organizacyjno-poznawcze :) ..,mam pytanie, czy jakby coś to w ostatniej chwili można jeszcze przesunąć godzinę spotkania na 17-tą? Będzie pasowało? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Organizowanie Masy Krytycznej... hmmm to już nie Masa Krytyczna. Chociaż w Lublinie w sumie parę razy też była organizowana. W sumie w sieci są materiały z akcji policji przeciw Masowiczom ( w Lublinie nie przypominam sobie interwencji).

 

Wam proponuję na przyszłość się zastanowić czy zmieniać termin ostatniego piątku i 18:00, zobaczcie sobie w sieci, to jest fajny fenomen, że w całym kraju w jednej chwili coś się dzieje. Nie tylko w dużych miastach, ale w mniejszych też godzina - jak mi się zdaje - jest ta sama.

 

Mam nadzieję, że liczebnością przebijecie Lublin, tego Wam życzę :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ogromny problem tego typu, że nikt z tych, którzy teoretycznie powinni takie akcje promować (np. ośrodki sportu) nie wyraża zainteresowania...cóż...przebić się jest trudno...niestety z prób organizowania czegokolwiek niewiele wychodzi..przykre...Lublin też w tym względzie nie "błyszczy"...pozostają rzadkie ustawki...a i tak sądzę, że większość z nas jeździ solo....i w ten magiczny sposób idea Masy upada...ale spotkać się i pogadać na ten temat można...pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:( Artur przeczytaj cały wątek, ponieważ pierwszy post informacyjny uległ zmianie...spotkaliśmy sie wczoraj (piątek) więc najbliższy termin to kwiecień...był cuore i ja...liczymy na Twoje przybycie w kwietniu...ponadto dzisiejsza pogoda nie wiadomo jaka będzie...wczoraj wytrzymało...pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cuore ja jestem za koszulkami,problem ze mną jest taki że najwcześniej na masie pojawie sie w czerwcu(może maj ale wątpliwe) a to dlatego że w italii jestem obecnie,ale jako organizatorzy z ladybirdem moglibyście śmigać w takich koszulkach,jedno jest pewne,po powrocie do polski

na pewno na masie sie pojawie,dobrze że próbujecie coś zorganizować,już myślałem że w puławach nic takiego nie powstanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...