Skocz do zawartości

[konkurs]Zlotowa Jubileuszowa koszulka - bawełniana - konkurs na logo/napis


Rekomendowane odpowiedzi

Podoba mi się aktualna wersja :)

Ksywa na karku - ładnie to wygląda na projekcie ale myślę że gorzej w praktyce bo to dyskryminacja kobiet, bo co niektóre mają długie włosy i zasłonią nick nawet gdy zepną gumką.

Proponuje zamieścić go na przedniej stronie, ponieważ zamieszczanie ksywy służy po to by na zlocie się rozpoznawać.

 

Naprawdę ciekawe pomysły i coraz lepsze rozwiązania :)

Potwierdzam, że cień wzięłam ze zdjęcia Kazumi... mam nadzieje że będę mogła się jeszcze pokazać w jego dzielni :D hehe jest ryzyko jest zabawa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniej więcej :P . Tych odprysków mogłoby być trochę więcej - tak, żeby część koszulki (ta w okolicach lewego rękawa) była "zachlapana" :confused: .

A czarna wersja też by się przydała B) .

No dobra, skoro już marudzę B) , to i jeszcze ten bikerek z przodu - dla odmiany, skoro ten z tyłu zjeżdża - mógłby jechać trochę pod górkę (też po wertepach, ale ten drugi wertep większy od pierwszego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

... przykro mi kolego bardzo sympatyczny ale jestes juz zgubiony (tak jak reszta tych ktorzy to przeczytali)

 

Woblery sa zarazliwe jak glupota i ziewanie, zabojcze niczym kopniak z obrotu pana Ch.N. a przenosza sie tak przez kilobajty, kichanie jak i pocieranie...

 

Drzyjcie!!! Woblery nadchodza! I nie znaja litosci :)

 

OSTRO!

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sel Twoje projekty są fantastyczne!!!!!

ja chce mieć wszystkie!! ;D

a oni tam robią również w damskim kroju, czy tylko takie zwykłe t-shirty?? bo takich to ja z imprez rowerowych mam już... hmmm ze 4 ;P służą mi tylko do... spania :P

a chciałabym mieć taką wypasioną do wyjscia do pracy B) pokazałabym wszystkim materialistom że nie liczy się tylko kasa ale też pasja!!!!!! :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie trzeba od razu kupować koszulki z elastycznego materiału- może wyjściem by było zamówienie mniejszego rozmiaru?

taka elastyczna koszulka jest droższa chyba od normalnej bawełnianej, a ktoś tu napisał, że chodzi o najzwyklejszą bawełnianą koszulkę, bo koszta...

ja też bym wolał jakiś super materiał (może coś jak kolarska? :P) , ale idę za większością głosów B)

 

Pozdro

 

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniejszy rozmiar przy zwykłym fasonie spowoduje, że koszulka będzie za krótka :P . Wiem, bo już to nie raz przerabiałam. Mam dylemat analogiczny do agenciary: albo typowa "damka", albo... worek, który w najlepszym wypadku może mi służyć jako koszula nocna B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, to teraz osoba, która zajmie się "produkcją" koszulek będzie pluła sobie w brodę, że założyła taki temat. Chodzi mi o to, że zostanie zasypana koszulkami wszystkich użytkowniczek tego forum.

Ale z drugiej strony dostać koszulkę takiej Kubusiowej czy Eci... no nooo :)

 

Dzień dobry

 

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...