Skocz do zawartości

[suport]Truvativ wymiana łożyska


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...
  • Mod Team

Mam ten sam problem :/ oOzebralem suport i banan na ryju że wymienie sobie same łożyska za przyslowiową dyche a tu po wizycie w 3 sklepach zonk :blink: Znalazl ktoś łożyska 31x17x10? Suport od korby isoflow.

 

Wymiar zewnętrzny dobrze zmierzyłeś? Czy to tak jak z szerokością łożysk do HT II normalne 7 a oryginalne 6!!!:)

A wydawało się że w dobie normalizacji życie będzie łatwiejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem :/ oOzebralem suport i banan na ryju że wymienie sobie same łożyska za przyslowiową dyche a tu po wizycie w 3 sklepach zonk :D Znalazl ktoś łożyska 31x17x10? Suport od korby isoflow.

A ten temat przeczytałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero jak mnie oświeciło, żeby spojrzeć na stronę Truvativa, dowiedziałem się, że nie szukasz łożysk do suportu zewnętrznego tylko kwadratu lub PowerSpline. No to znalezienie takich łożysk jest często właściwie niemożliwe, a jeśli te wymiary są prawidłowe to takie łożyska chyba nie istnieją w detalu. Problem w tym, że do zewnętrznych suportów parę firm robi zamienniki, np. Enduro, ale to zwykłych pakietów nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...