Skocz do zawartości

[buty] DMT Reflex


Bula

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety wbrew reklamom producenta muszę z przykrością stwierdzić że butki nie są za wygodne. Powierzchnia buta cała jest w dziurki które odciskają się na stopie i po treningu mam całe stopy w czerwone kropki:D Buty są cieniutkie, przeznaczone na lato (w chłodniejsze dni niezbędne są ocieplacze). W komforcie ustępują znacznie np. shimano które są niczym dobrze dobrane adidasy. No ale nie ukrywam ze przy ich wyborze stawiałem na masę i tu jest ich jedyny, największy plus. Podeszwa sztywna, choć jeździłem w sztywniejszych.

Ogólnie rzecz biorąc takie sobie, lekkie ale kosztem komfortu użytkowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Odświeżam temat- mam okazję kupić te buty w dobrej cenie, czy ktoś tu jeszcze na nich jeździł? Nieco głupie pytanie, bo to buty do wyczynu, ale będą w miarę wszechstronne? Typu kilkugodzinny trening na szosie? Generalnie mają być na maratony, ale chwilowo nie mam funduszy na drugą parę więc byłyby też na szosę i na wycieczki, może nawet na wyprawy z sakwami? Pytam też o odczucia z jazdy bo jedna opinia to mało by wyrobić sobie zdanie, jednemu podejdzie drugiemu nie. Przymierzałem i było spoko, pytanie jak się jeździ ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...