Skocz do zawartości

[8828g] Giant XtC by Wax'


Wax

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko po co, bo nie bardzo widzę sens by się w to bawić. Fakt, oplot kevlarovy jest zniszczony, ale takie już przyszło do mnie - bo jest używane. Za jakiś czas będą te pręty pasować do czegoś, nie bójce nic :icon_mrgreen:

Nie będę tego malował bo srebrny w tamtym miejscu jest - śruby, rureczka i wałki - elementy z aluminium jak je przygotuję pójdą do anodowania na czerwono.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chris, wiem wiem jak wyglądają te nowsze pręty. Nie mam jednak zamiaru póki co zmieniać siodła tylko dlatego że pręty są takie a nie inne, mi się podobają, a raczej traktuje je tak - "są, działają i nie gryzą mnie w oczy". :icon_wink: Kupno Tune'a było w moim przypadku czyściutką jak łza okazją i nie było/ma co wybrzydzać.

Przewody ciekawa opcja, ale było by pstrokato wg. mnie :P

Edytowane przez Wax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie rozumie Wax, mnie to zupelnie nic do tego ale innym kluje w oczy (mati199) :icon_wink:

 

Ja bym cos w tym mocowaniu walnal na zloto, sruby...

Mam takowe z czerwonymi walkami i 'mnie to sie bardzo podoba' blink, blink :P

 

Jak szukalem przewodow do r1 to gdzies sie natknalem na taki komentaz ze te przewody byly lzejsze nawet myslalem o nich, na ten czas jakos ten kolor mnie nie przekonal, musze wrocic do tematu bo teraz podobaja mi sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu właśnie nie jestem pewien do końca. Bo tak jak pisze Nawrotek miałem w planie kupić tytanowe śruby do tarcz w kolorze złotym, do tego tytanowe śruby do adapterów i aluminiowe do zacisków - wszystko w złocie. Potem do kupić kółeczka do przerzutki z Token'a w kolorze złoto-czerwonym no i za jakiś czas złote zaciski kół.

Co to tym sądzicie ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po za tym za napęd się weź od podstaw :icon_confused: A nie kombinujesz "tuning" 772. 972 + jakieś 2x9 i wtedy :whistling:

 

A kto powiedział, że ja chcę robić 2x9 na tej korbie ? Nigdzie nie widziałem takiego zapisku.

Z pewnych części w napędzie to będzie XTR Shadow na tyle, reszty nie podam bo nie mam pojęcia co się trafi.

 

Będzie alu przy adapterach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

8911g - udało się zejść 14g poprzez zastosowanie aluminiowych śrub trzymających adaptery do ramy w kolorze złotym.

Złote są też śruby w ramie, trzymające koszyk (którego nie używam) i top-cap'ie.

Za jakiś czas więcej złotych akcentów.

Rower będzie miał dodatki czerwono/złote.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rower schudł 79g. Doszła korba XTR 960 - waga z suportem od XT 770 (bo lżejszy od XTR'a) - 783g

Aktualnie XtC waży 8832g.

 

Za jakiś czas kolejne zmiany (zaciski kół, pierdółki śrubkowe). Wciąż myślę o kokpicie i czekam na ceny nowych kierownic i mostków ze stajni Rotor'a.

Edytowane przez Wax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szykuje się kolejny spadek wagi (o około 35g), muszę tylko przetestować, czy się sprawdzi. Chodzi o przednią przerzutkę z czasów Mistrzostw Świata w Atlancie xD.

 

Korba XTR 960 jest z roweru @Nawrotka, więc na razie nie będę robił zdjęcia.

Edytowane przez Wax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...