Skocz do zawartości

[8466g] spec s-works by 1415chris


1415chris

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

czy to nie chore, zakładać ciut lżejsze opony żeby co parędziesiąt km złapać kapcia? Wymieniać śrubki żeby było parę gram lżej? Co to za zysk, to tylko chodzi o samopoczucie B) . Chyba więcej można zyskać swoją lepsza formą i treningiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie prowadźmy na ten temat dyskucji, w projekcie Chris'a. W temacie "Mania lekkości" co jakiś czas, prawie że identyczne zdanie z twoim pada.

Rowerek Cudo, największy plus za kokpit, a 10-/10 za całą resztę B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy to nie chore, zakładać ciut lżejsze opony żeby co parędziesiąt km złapać kapcia? Wymieniać śrubki żeby było parę gram lżej? Co to za zysk, to tylko chodzi o samopoczucie :huh: . Chyba więcej można zyskać swoją lepsza formą i treningiem.

Masz jak najbardziej racje :)

 

Dzieki Adik za tak wysokie noty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie liczac Twoich FF ;) , to pole manewru sie dosc zawezylo. Bo musialbym wymieniac to co zostalo niedawno zmienione.

Na pewno tarcze R1 na alu pajaku, w uk jeszcze ich nie ma a sciaganie z us wychodzi duzo za drogo, wiec musze czekac ok 50g

Zastanawiam sie na crankami, ulepszenie SL, albo cos z wyzszych tutaj 40/99g

 

Mozna wymienic tarcze korby np frm ok 40g

Kokpit ok 40g

 

Pobawic sie tuningiem manetek, mam w planach troche odchudzic przednia przerzutke ale brakuje mi warsztatu ale to sa drobiazgi

 

Zmiana ramy i amora to by bylo to 7xxx, moze jak sie pojawia modele 2010 to te z 2009 jak beda w rozsadnych cenach to i owszem.

Ale tu bede mial dylemat ht czy full i czy koniecznie spec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ok 300km w sumie nie wiele wiecej moge dorzucic do tego co napisalem w poscie 123.

 

Mialem jedna jazde po deszczu i bylo nieciekawie, jak jest bloto to trzeba bardzo uwazac, z RoRo szlo sie jak przecinak, nawet jak byl lekki uslizg zaraz korekcja i jazda.

 

Na pewno nie pozwalaja na to co np Rockety ale za to sa nieziemsko szybkie i to bardzo, przyszpieszenia, podjazdy to bajka jeden warunek musi byc sucho.

 

Do tej pory tylko jedno przebicie. Z RoRo po tym przebiegu mialem juz kilka ale to byla moja wina bo jezdzilem na zbyt duzym cisnieniu prawie 3atm teraz max 2.

 

Moja srednia predkosc wzrosla o 1.5km/h ale to chyba tez zasluga obnizenia do prawidlowej wysokosci siodla, jest moc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...