Skocz do zawartości

[8466g] spec s-works by 1415chris


1415chris

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde chłopie ! Zacisk sztycy poezja !

W UK kupiwszy ?

Takiego czegoś właśnie szukam...

 

Kolor śrubek, hmm, osobiście bardziej bym tu widział kolor czerwony np. taki jaki mają kółeczka/podkładka KCNC. To jest złotawo-pomarańczowy kolor tych śrubek ?

Ty masz o tyle lepiej że masz czerwone akcenty na ramie, mało ale masz, a ja zero, u mnie tylko czerń i naturalny kolor alu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakos mi sie wydawalo ze idziesz w szybki kolor

 

masz racje zloty to bylby niezly smaczek w twoim bajku, ja tez sie zastanawialem nad zlotem zamiast czerwieni ale tak jak zauwazyles mam akcenty czerwonego na ramie wiec czerwony bardziej sie kupy trzyma

 

zacisk z de nano, niestety czerwien nieco odbiega od kcnc i srubek (ktore sa niemal identyczne) na razie zostaje ale bedzie do wymiany, szkoda bo jest wykonany 1 klasa i waga tez niczego sobie 13g

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki

 

R1 jakby to ode mnie tylko zalezalo to juz bym je ujezdzal, formula robi niezla obsuwe z tymi hamplami.

Rozmawialem z dystrybutorem na uk - zlozyli zamowienie na r1 w lipcu zeszlego roku!! do tej pory nawet nie maja potwierdzenia terminu dostawy dlatego np CRC wycofal je ze swojej oferty :P mam nadzieje ze uk nie jest priorytetem dla formuli - probuje dalej....

 

Teraz pisze z dystrybutorem w szwajcarii.....jakas nadzieja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszly brakujace sruki do przerzutki tyl:

 

15032009426.th.jpg

 

i srubka do top cupa:

 

15032009422.th.jpg

 

aaah... i w tym calym srubkowym zamieszaniu zapomnialem (moze ktos zauwazyl) wspomniec ze pojawil sie nowy amor fox 100 rlc i nowe stery chris king nothreadset:

 

15032009427.th.jpg

 

... i wielki sukces (dla mnie :) ) zalozylem RoRo + plyn, waga super ponizej 460g. Dwa dni na obreczach cisnienie bez zmian no ale troche sie przy tym napracowalem.

 

Zatem pozostaja jeszcze tylko 3 rzeczy, w drodze siodlo i rogi, o hamulcach juz nie wspomne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Topcap dostępny na zachodzie, zapomnij o kupnie tego w PL - chyba że ktoś nasprowadza.

Podkładka według mnie pod mostkiem - dobrze kontrastuje ze sterami Kinga.

 

Świetna prezencja tylnej przerzutki ! Masakra ! Mimo koloru śrubek (nie bardzo MI odpowiada) to wygląd jest naprawdę soczysty !

Gdzie (w UK) zamawiałeś te śrubki regulacyjne do XTR ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podkladka zostaje tam gdzie jest no chyba ze zmienie ;)

 

Top cup kupiony razem z ekspanderem - jedyna mozliwosc jego dostania.

 

Wszystkie srubki, oprocz tych w koleczkach, kupione w www.nano-bike-parts.de , kolka przerzutki rowniez - mieli taniej niz u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Prawie na ukonczeniu, doszly dwie nowe czesci:

 

26032009444.th.jpg i 26032009438.th.jpg (rogi) :)

 

Muszze przyznac ze kupowanie przez internet w Polsce jest duuuzo ciekawsze i bardziej emocjonujace niz w UK. Tutaj (UK) wyglada to tak: znajdujesz to czego szukasz, pare klikniec, 1-3 dni i masz to w domu. I tak za kazdym razem, az do znudzenia.

Natomiast w kraju nad Wisla ooo to zupelnie co innego. To napiecie ...'czy dojdzie a jezeli tak to wlasciwie co..?, przelewy, maile, telefony...

Caly czas cos sie dzieje i nie jest takie krotkie. Co najwazniejsze, jak juz masz to co chciales, radosc podwojna.... tutaj tego nie ma :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Minelo juz troche km, zatem mozna cos powiedziec o nowych, tzn ostatnich nabytkach.

Siodlo, wiem, wiem, sprawa bardzo indywidualna i nie zamirzama glosic wyzszosci x nad y ale....

Po pierwsze tune speednedle alcantara to DESKA nie ma co do tego watpliwosci i pianie zachwytow nad jego komfortem w porownaniu do foteli 300 gramowych to nieporozumienie.

Ale moje cztery litery moga cos powiedziec w temacie w porownaniu np z selle slr, duuuuuza roznica, tzn w granicach deskowatych siodel.

Nazywam to syndromem dnia nastepnego, prosze nie mylic :D. Problem odczuc 2go i 3go dnia jazdy ''allla to boli'' zniknal.

Nie spodziewalem sie tego, mile zaskoczenie ale cudow nie ma po ok 50km....

 

Amor, pierwszy raz bawie sie z cisnieniami i bardzo mi sie to podoba ;)

Jak to fox, ameryki nie bede odkrywal, fajnie dziala blokada, troche inne wrazenia w porownaniu z terra logic.

Szytwosc - bardzo zadowolony.

 

Aaaa, obrocilem mostek na minus i jak dotad jezdzi mi sie rewelacyjnie.

 

Teraz walcze z odglosami tylnego zacisku...... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah, ale ten fox jest brzydki i nie działa ^^ Lepszy byłby sid :D

 

Hahah

 

 

A taka ogólna ocena ode mnie - rowerek jest niby cichociemny, srebrne koła, rama sztyca, ale posiada fajne dodatki, które zdecydowanie nadają mu smaku :D

 

Te rogi kcnc są dłuższe od boplightów etc.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zakurzylo sie nieco w tym temacie, a i w projektach nieco ucichlo.

Rozumiem ze zamiast nudzic sie i wpadac na glupie pomysly ludzie po prostu jezdza na rowerach.

 

Ja niestety jezdze i dalej glupoty mi w glowie hehehe

 

Zatem:

 

Dzisiaj albo jutro nowe hamulce r1, na tarcze przyjdzie poczekac jeszcze z tydzien ale co ma sie tydzien do kilku miesiecy....

Wreszcie formule sa ''dostepne'' w uk.

 

Zamowione kola: ztr olympic, nowy king/kong + aero, wyliczenia na papierze to ok 1350g, no ale zobaczymy

Do tego nowe opony FF - tak zeby sprobowac, takie samo nastawienie mialem do RoRo i jak dotad jestem b. zadowolony.

Rozumiem ze oczekiwanie tego samego od FF to byloby lekkie naduzycie, zobaczymy.....

 

Caly rower powinien zejsc ponizej 8600g

Wiem, wiem mozna wiecej (kaseta, pedaly itd) ale chyba na tym poprzestane, bo projekt wola o wizualny aspekt, tzn zmiana ramy

Poczekam az spec nieco skruszeje ze swoimi cenami, po zmianie ramy projekt podskoczy z waga i to sporo do ponizej 9100g ale to chyba najprawdopodobniej w nastepnym sezonie, chociaz nigdy nie wiadomo.... ;)

 

Jak dostane wszystko to projekt bedzie uaktualniony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...