Skocz do zawartości

[ustawka Bydgoszcz]


Moonspell79

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro czyli 25.08.09r zapraszamy na przejazd części trasy maratonu w puszczy bydgoskiej (lasy na glinkach). Spotykamy się przy budowie marketu obok stadionu "Chemik", godzina 17:15. Kask co najmniej wskazany. Miejsce spotkania zaznaczone na zdjęciu.

 

61206386.th.jpg

 

Będę i ja w miejscu czerwonego X-a na fotce ;]

 

btw. Kask zawsze jest wskazany, co nie znaczy że będziemy go używać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejeżdżaliśmy przez obwodnicę, przecięliśmy ją :D A dalej lasem :) Chyba pomyliłem, nie Pieczyska tylko Prądocin, bo jechaliśmy na południe a nie północ.

 

klik

 

Mój błąd :P Jutro możemy powtórzyć, jeśli są chętni.

 

Tylko nie wiem czy kolega wab będzie miał czas. Ale nawet jeśli nie to ja i tak piszę się na jakąś traskę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruszamy ruszamy, planowana trasa: start z Fordonu na dolinie śmierci lasami do Niw, Żołędowa, Samociążka. Powrót przez Żołędowo, Neklę, Borówno, Strzelce Górne, Jarużyn.

 

Dystans około 50km, startujemy dziś czyli 27.08.09r o godzinie 17:00 spod kościoła przy ul. Gen. Mikołaja Bołtucia 5. Zbiórka przed wejściem. (Nowy Fordon pod doliną śmierci). Na maruderów czekamy 10min. Zapraszamy wszystkich chętnych. :)

 

Wycieczka udana, z braku czasu zmieniliśmy trasę ale i tak 40km się prze-pedałowało :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy lajt zaliczony.. Myślęcinek zdaje się być błogosławieństwem i łaską tej naszej owej Bydgoszczy..

parę kolejnych fajnych przejazdów odkrytych.. i.. jedno zaliczone lusterko.. ludzie to coś strasznie się nerwowi porobili w tych czasach jednak.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...