Skocz do zawartości

Giant-the best bikes Club :P


bikergonia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich posiadaczy Giant'a , jestem tu nowy ;)

Posiadam Gianta Terrago 1 Disc (2009)który jest moim pierwszym porządnym rowerem i również

posiadam Gianta Rock Se ,który został zakupiony w 2005 roku (w tym samym sklepie co terrago) ;)

 

Pozdrawiam wszystkich posiadaczy Gianta :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich posiadaczy Giant'a , jestem tu nowy ;)

Posiadam Gianta Terrago 1 Disc (2009)który jest moim pierwszym porządnym rowerem i również

posiadam Gianta Rock Se ,który został zakupiony w 2005 roku (w tym samym sklepie co terrago) :P

 

Pozdrawiam wszystkich posiadaczy Gianta :P

 

 

Jest taki nie pisany wymóg wklejenia fotki swojego gianta, więc pochwal się tym terrago:)

Swoją drogą, kolega ma terrago i rower jest bardzo wytrzymały a kolega waży nie mało, bo 120 kg:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , po pierwsze to mój pierwszy post :D , jestem sobie posiadaczem posiadaczem Gianta Rincona 2006 od tegoż właśnie roku. Aktualnie żadnych przeróbek w nim nie ma, ale zobaczymy bo ze względu na plany coraz bardziej mnie kusi (myślę o tarczówkach hydraulicznych i wzmacnianych rafkach i tu właśni chciałem was prosić o pomoc w wyborze ze względu na nieobeznanie z tematem , czy w ogóle warto) . Zdjęci na razie nie zapodam ze względu że nie mam żadnego na którym go widać w całej okazałości , więc dam jakieś z neta http://picasaweb.google.com/lh/photo/QpqJxqrzVB-rrdHfqoJP4w?feat=directlink , już ma za sobą parę dłuższych tras i jeszcze mnie nie zawiódł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładne, ładne:)

Mam pytanko: czy ta opona z przodu to kenda nevegal??

Wydaję mi się, że jest założona w przeciwnym kierunku, sprawdź to, bo może źle widzę:(

dobrze jest założona to tak na zdj wygląda

nie zmieniałem opon a przy zakupie roweru sprawdzałem wszystko więc

 

opona jest zgodnie z rotacją :)

jezdze na nim juz 5 miesięcy to powinienem zauważyć

 

no i to nevegal jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslałem o zakupie na przód "karma" lub "blue groowe" bo trzoche cięzkie te opony a chociaż jedną z przodu bym zmienił

 

ale i tak te opony trzymają sie świetnie nawięzchni (z żalem bede zmieniał)

 

Jest taki nie pisany wymóg wklejenia fotki swojego gianta, więc pochwal się tym terrago:)

Swoją drogą, kolega ma terrago i rower jest bardzo wytrzymały a kolega waży nie mało, bo 120 kg:)

 

no wytrzymały jedynie raz miałem za miękko amorek odkręcony i kumpel (tez nie wazy mało)

by mi go dobił

bo napoczątku mi olej było widać na goleniach troche i slad miałem jakies 2cm od góry goleni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Podaje wymiary mojego Gianta XTC 2007 rozmiar ramy M

wymiar od górnej rury do środka otworu górnej śruby mocowania bidony - 195mm

wymiar rozstawu śrub mocowania bidonu ( mierząc od środka górnej do środka dolnej śruby) - 65mm

Jest jeszcze drugie mocowanie na bidon na dolnej rurze między suportem a rurą widelca (jakbyś chciał też te wymiary to daj znać-odpisze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci tak: problem będzie ale da radę wkładać i wyciągać... kwestia tego czy ci to nie zaszkodzi podczas wyciągania podczas jazdy, a gorzej będzie z wkładaniem go z powrotem... Sprawdzane na takim samym rozmiarze z bidonem isostara 0,7 i koszykiem carbon Zefala( już go nie produkują)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Górna rura w Giantach XTC ma w przekroju kształt zbliżony do nieforemnego trójkąta.W moim jest to szerokość 36mm a wysokość 39mm tak że trudno tu mówić o średnicy.

 

Dzięki za info, na zdjęciu wygląda jakby była cieńsza, ale to pewnie złudzenie "apteczne" ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...