Skocz do zawartości

Mniejszościowy KLUB użytkowników GT !


bikergonia

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki masz nr? Giga czy mega? Jak wrażenia po trasie, bo o mazovii lepiej nie wspominać... Kiełbasa na posiłku regeneracyjnym, mało pomarańczy, woda do popicia, bufety na giga lepiej przemilczeć :o

Kiedy teraz będziesz na edycji u Zamany? Mój nr to 661 :) A właśnie, startujesz na GT czy na Specu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze parę dni temu sterta części w szafie dziś już prawie, że rower :D wrzucam kilka przedpremierowych fotek nowego Zaskara w klubie :D

Pełną specyfikacje podam jak rower wróci z docinania amora i linek hamulcowych czyli optymistycznie licząc za kilka dni. Miłego oglądania :]

 

dsc00029tca.th.jpg

 

dsc00031m.th.jpg

 

dsc00024v.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też byłem ale zupełnie rekreacyjnie, mtb nie jest w tym sezonie moim celem.

Bikergonia była na GT nawet widziałem na trasie przez moment :D

 

Wszystko było spoko, makaron byłby lepszy niż kiełbasa ale ta odziwo bardzo mi smakowała, co nie zmienia faktu że kolarskie żarcie to to nie jest.

Brak isostaru w butelkach to SKANDAL. Woda była chyba półgazowana... Brak słów na to. Naszczęście żele były.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak to ja :) Zaskara wypatrze choćby był przykryty błotem całego świata, a już rocznik 2001 malowanie teamowe - nie mogło to ujść mojej uwadze :)

 

skrytobojca myślałem że to rower kello przez moment, prawie identyczne są. Ładna maszynka Ci wyszła, pogratulować. Koła ładnie się komponują z amorkiem :) ile waży Twoje cudo tak około?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ze zmian to tym razem Avalanche panny dostal maly prezent a raczej nadgarstki mojej panny dostaly prezent ;)

fe6a7c1ab30ab9dam.jpg

Bomber rulezzz ;) Zastapil TTkę, jest to model z 99 roku Z5 dwie komory powietrzne.. chodzi miodnie wprost wybornie wszystko wybiera na drodze. Mogę go nadmuchać pod wagę kobiety i poza tym jak wyglada... rower wyglada teraz jak dirtówka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm do ForumRowerowego dobry co? :sick: Ten bomber jest dedykowany pod XC ale i ciezsze rzeczy przezywal. A tak poza tym to akurat ten egzemplarz jest rowniez powietrzny :) Jak dla mnie te amory maja wspolne przeznaczenie, system amortyzacji (sprezyna powietrzna) i tlumienie olejowe (choc oczywiscie inne rodzaje i sposob dzialania tlumika ze wzgledu na roznice wieku). Skok rowniez ten sam. Moja piekna FR nie jezdzi... jeszcze B) Dla mnie najwazniesze ze bomber wybiera wszystko i nie wiem czemu ale plynnie chodzi w calym zakresie skoku, nie jak moja Reba..

 

Z ciekawszych rzeczy... na wycieczce ostatnio wlecial mi kamyk albo tytanowy patyk w przerzutke. Skrzywil hak, ale to naprostowalem rekoma. Co ciekawsze (dlatego byl chyba z tytanu :D ) patyk ten wyrwal czesc wozka wewnetrznego przerzutki. Xt shadow ma lajowany otworami wozek. Rozerwalo go i nie znalazlem brakujacej czesci... ale dziala bez niej, ogolnie jest lzejsza :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...