Skocz do zawartości

[Rower] HaiBike Hai Scream SL


wojtekkrakow

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Dzialam pod wplywem emocji i prosze o szybkie skuteczne odpowiedzi odciągające mnie od wydanie nie potrzebnie prawie 3tys zl na fulla i sprzedania mojego sztywniaka (dzial sprzedam-Author Kintec) ......

 

http://www.maverick.net.pl/index.php?go=ka...amp;id_prod=476

 

Dobre to? Warte czegokolwiek? Jestem zaoferowany mozliwosciami fulli, mialem okazjie pare dni temy pobawic sie na Haro po krakowskich lasach i juz wiem ze to jest to co mi sie podoba. Czulem to od dawna hehe :o. Jedyne co mnie deprymuje to ceny pozadnych fuli. Znalazlem cos w miare w miare.

Co o tym sadzicie? Brac czy zostawic sztywniaka i czekac na inne promocje? Wszak sezon obnizek bedzie jeszcze dlugo trwal.

Z gory dzieki

 

 

Pozdrawiam

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z przedmówcą. To jednozawias z takim sobie damperem. Będzie bujało. W Decathlonie maja teraz wyprzedaże. Możesz czegoś poszukać. Aczkolwiek w tym przedziale cenowym to będzie cieżko. Cokolwiek na lepszej ramie będzie miało tragicznie niski osprzęt. Niestety - coś za coś.

 

Na targach rowerowych przymierzałem się do tych rowerków i muszę powiedzieć że zrobiły na mnie całkiem pozytywne wrażenie.

 

jak chcesz fulla to ja mam sprzedania moją meridę. Cena bardzo atrakcyjna. Info na prv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Mam Authora kinetica, zwykly hardtail. Kolege namowilem na Haro ....i oboje jestesmy w niebowzieci, nie tyle jakimis rozwiazaniami technicznymi co ogolnie pozycja na takim rowerze, fajnymi hamulcami (tarczowki to jednak jest to :) ) no i tylnim zawieszeniem pozwalajacym poszalec. Na tym haro pojezdzielm pare godzinek raptem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uwierzycie...sonix byl w decathlonie za 2100 !!!! przeceniony z ok 3400zl . Kurcze ,sam juz nie wiem, sezon zimowy jest, jezdzic nie bede, w sumie promocje jeszcze beda, ale wiecie jak to jest, rozmiary zostana byle jakie, a ja mam 190cm wzrostu i tu w Krakowie akurat jest rama 21 :) ehh juz sam nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, nawet bym sie nie zastanawial , w Krakowie zostaly jeszcze bodajze 2 sztuki. 2100zl to smieszna cena za ten rower. No i jeszcze dojezdzalem go osobiscie, sęk w tym ze zostaly bardzo male rozmiary, siedzialem na nich, zdecyowanie za male. Inaczej nawet bym tu watku nie zakladal tylko juz jezdzil :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...