Skocz do zawartości

[Zlot] Kto się wybiera ?


Lookas 46

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

Dobra, to samochód załatwiony, jak się dobrze upchnie to może z 4 osoborowery wejdą :)

Rozumiem Ecia, że się zabierasz? :D

 

Tylko są dwa myki... Bagażnik na rowery mam tylko z dwoma montażami więc przydałoby się jeszcze jeden przynajmniej załatwić. Samochód to Astra II kombi więc myślę, że i do bagażnika z jeden wejdzie :)

Drugi to, że muszę się zbierać już w niedzielę, niestety 8 czerwca mam egzaminy...

 

Kiedy myślisz wyjechać? Mi to w sumie w miarę obojętne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, z powrotem sobie poradzimy; a gdybyś wracał po południu, zabralibyśmy się chętnie z tobą, bo w ciągu dnia fajnie by było machnąć sobie jeszcze krótką wycieczkę w mniejszym gronie :D .

Zabierałabym się ja + Książę Małżonek :) - czyli 2 osoborowery. Najchętniej pojechalibyśmy o kilka dni wcześniej, jeśli miałbyś czas i ochotę :) - chyba, że nie da rady, to się dostosujemy.

A z tym bagażnikiem: czy dobrze rozumiem, że dodatkowy trzeba kombinować, jeśli doszłaby 4. chętna osoba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatek nadzwyczajny: jednak nie będziemy mogli zostać w niedzielę na dłużej - obywatelski obowiązek wzywa nas do urn, więc przed 20:00 chcielibyśmy zawitać z powrotem w Wawie :) . Zatem chyba nie będzie problemu, bo z racji egzaminu pewnie też się będziesz zbierał raczej wcześniej niż później?

A wyjechać można by np. 29.05., żeby na 30.05. zawitać na Enduro Trophy w Świeradowie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem chyba nie będzie problemu, bo z racji egzaminu pewnie też się będziesz zbierał raczej wcześniej niż później?

Dokładnie tak :) To się jeszcze na miejscu zobaczy jak tam wyjdzie wyjazd, sam nie wiem ile może podróż trwać...

 

Co do daty wyjazdu to jeszcze dam znać, zobaczę jak tam mi się ułożą wykłady i czy przypadkiem nie będzie jakiś zerówek :D

 

A z tym bagażnikiem: czy dobrze rozumiem, że dodatkowy trzeba kombinować, jeśli doszłaby 4. chętna osoba?

Dokładnie, jeszcze popytam się znajomych. Pewnie to będzie najmniejszy problem, wiec na razie jak nie ma 4 osoby to nie ma co kombinować B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dobra... Mam już jasną sytuację.

Niestety jestem wolny od popołudnia (ok 18:00) w czwartek 4.06. Na Enduro Trophy będzie cieżko :) Według mnie można ruszać jakoś pod wieczór, tak aby zajechać na rano i jeszcze trochę pośmigać :D

Albo nawet można wystartować ok. 18:00 - 19:00 i jeszcze jak będzie możliwość trochę nad ranem się przekimać po podróży... Tylko pytanie gdzie :)

Google wywala ok. 7h podróży, ale zawsze można to trochę nadrobić B)

 

Jutro pewnie skoczę przetestować bagażnik na dach :D

 

Jak coś to jest jeszcze wolne jedno miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko - też zawsze wolałam zaliczać w zerówkach ;) ... a potem luzackie wakacje przez całe 3 miesiące ^_^

 

---

 

Jednak decyzja zapadła: decydujemy się na wyjazd 04.06. - więc z przyjemnością dosiądziemy się do auta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...