Skocz do zawartości

[Dystans] Najdłuższy dobowy przelot !


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

No więc zaliczyłem maraton w Kołobrzegu - dystans 264km [start o 9:06], ale się nie ujechałem.Do Poznania wyruszyłem po 21:00.Godzina 9:06 w niedziele zastała mnie kilka km za Obornikami.Licznik wskazał 515km i średnia 27,5km/h.

 

hoho...

Gratuluje grzegorz1974paszek!!! Znowu zes powiesil poprzeczke wysoko... Gdzie ja to EPO zadzialem psiakosc...

 

Szacunek...

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

333,37km crossem wyprawa do Kazimierza (m.in. z Adrianem, który napisał trochę wcześniej swój post). Jest to moje maximum na tym sprzęcie. Więcej będzie jak kupię sobie rower szosowy. Złamałem jedną szprychę.

 

Ja zrobiłem trochę więcej, 344,31km w 12h29min. Złamałem dwie szprychy co jest trochę ironiczne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc zaliczyłem maraton w Kołobrzegu - dystans 264km [start o 9:06], ale się nie ujechałem.Do Poznania wyruszyłem po 21:00.Godzina 9:06 w niedziele zastała mnie kilka km za Obornikami.Licznik wskazał 515km i średnia 27,5km/h.

 

zjechał z trasy zjadł dwie kiełbaski i do domu podążył zostawiając zdziwione towarzystwo na grillu integracyjnym

158km tego samego dnia na tej samej imprezie

152km /5:49 na trekkingu

 

pozdrawiam ( nr startowy też miałem 152 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też zjadłem 2 kiełbaski , moje towarzystwo też było ''niedowierzające''.Całkiem dobra metoda na dobowy przelot - co nie ?[ ale noc była zimna..][berr Grylys - szkoła przetrwania]

 

MGŁA i psy goniące. A tu zdjęcie z ok 220km maratonu - ja na końcu http://images40.fotosik.pl/182/a01694d2d2eb0c3cmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak dzis wyjechalem se na 100 i to nie wiedzialem czy bede mial sile jechac, w sobote na maratonie bylem i jeszcze troche odczuwalem. anyway jechalo sie tak fajnie ze zamiast 100 wyszlo 240.12km :unsure:

 

czas: 7:57

srednia predkosc: 30.19km/h

sredni puls: 132ud

 

pomyslalem ze fajnie by bylo w rankingu sie znalezc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

Hahaha to nazywasz demotywacją.... ??? Zrobili we czterech 970km... Porównaj to do 750 czy do 864km zrobionych przez 1 osobę w 24h kto tu kogo demotywuje... :D;):):wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha to nazywasz demotywacją.... ??? Zrobili we czterech 970km... Porównaj to do 750 czy do 864km zrobionych przez 1 osobę w 24h kto tu kogo demotywuje... :):D:D:)

Czyli jeden zrobił 242,5km więc nic nadzwyczajnego w porównianiu do 750km w pojedynke w jeden dzień. Ale śrenidnia niczego sobie 39,3km/h :P Chciałbym w czymś takim wystartować... xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...