Skocz do zawartości
Kross Raty 0 procent

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ZMK

Zagłębiowska Masa Krytyczna

Rekomendowane odpowiedzi

andi333

No super wszystko ładnie :D tylko godzinka troszke nie pasi,o tej porze to przeważnie jestem w pracy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Sand

świetna sprawa, ale proponuje zmienic trase. Nie wszyscy chca na rowerze do czeladzi z sosnowca jechac a potem wracac :D moze warto jest zrobic jakies kolko w stylu sosnowiec - dabrowa -sosnowiec :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
algra7

moim skromnym zdaniem, jako uczestniczki kilku śląskich mas, trasa jest nieco za długa... "masowym" tempem to jest ~1,5h jazdy.

ale godzina dobra, akurat żeby później zdążyć zjeść obiad i śmignąć jeszcze na MK do Kato :) :) :)

Sand, dlaczego chcesz wyłączyć z tej akcji najstarsze ponoć miasto Zagłebia, jakim jest Czeladź? :D toż to skandal :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Sand

:D podobnie mozemy mowic o gornoslaskiej masie . Niby gornoslaska a jezdzi tylko po katowicach :D

( co sie zmieni ) Szkoda tylko ze chlopaki maja juz plakaty z taka rozpiska, no ale i tak swietna robota :(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
ZMK

zależało nam na tym żeby jednak trasa przebiegała przez cztery główne miasta zagłębia - jeżeli już zagłębiowska to w pełnym tego słowa znaczeniu.

co do powrotu to pewnie mieszkańcy każdego miasta będą wracać z czeladzi trochę inną trasą.

godzinę i dzień wybraliśmy nieprzypadkowo, zależy nam żeby pierwsza taka impreza odbyła sie w ciągu dnia i była bezpieczna dla uczestników, sobota gwarantuje że ruch będzie trochę mniejszy i może więcej osób będzie miało wolne.

trasa ma długość około 17 km - czas przejazdu przewidujemy na około 2h - jeżeli pogoda dopisze to nie powinno to być utrudnienie.

przybyło partnerów i wsparcia medialnego i właśnie przygotowujemy nowy plakat - od tego weekendu ruszamy z akcją promocyjną (ulotki,plakaty) na całego.

zapraszam wszystkich do udziału w imprezie, ja właśnie dzisiaj zorganizowałem sobie trąbkę

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
algra7

ło, a to mnie się coś pomyliło że 27 wypada w piątek :(

to ja się pewnie wybiorę jak nie będzie zbytnio rzucało żabami :) mam nadzieję że akcja promocyjna przyniesie przynajmniej takie efekty jak na GMK.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
zygi

Brawo za inicjatywę!!! Na pewno się pojawię i chociaż w taki sposób wesprę tą szczytną akcję :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
ZMK

na razie pogoda jest średnia ale od czwartku ma sie poprawić i na sobotę przewidują brak opadów i temperaturę 18-20

wiec mam nadzieję że impreza sie uda - zapraszamy wszystkich -pokażmy że jest nas dużo i warto budować dla nas ścieżki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
tobek

Jeśli pogoda będzie to chętnie się pokaże :P

Zobaczymy, czy taka reklamacja nowej masy, będzie miała odniesienie do liczby uczestników.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
aadidas

Mam takie pytanko o najbliższą Masę, nigdy nie byłem i chcę się wybrać.

Przed startem trzeba się gdzieś zapisywać u organizatorów czy po prostu podpinam się i jadę ? Jakoś te rowery w końcu losują :) .

Wybiera się w ogóle ktoś z forum ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
niutek

trochę częściej można by zbierać MK w Zagłębiu,oczywiście będę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
82koval

też chętnie się wybiorę i dołączam się do pytania usera aadidas :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
andi333

Nigdzie się nie zapisujesz,podpinasz się i jedziesz :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
aadidas

Dzięki za odp.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
picasso11

Na pewno pojadę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
aadidas

Noi huk, nie dotarłem, pedał po przesmarowaniu odmówił posłuszeństwa.

Macie jakieś fotki z masy ? :icon_cool: .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
aadidas

No to widzę że nawet było.

Na takiej Katowickiej Masie to ile osób zazwyczaj jest ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dynio

Na Zagłębiowskiej byłem i było wspaniale od A do Z wszystko dopięte na ostatni guzik.Frekwencja wg organizatorów to około 1500 osób.Natomiast ostatnia przedwczorajsza Masa w Katowicach zgromadziła 104 osoby i też było super :)

tutaj są zdjęcia z ostatniej imprezy: KLIKNIJ

W przedostatni piątek miesiąca czyli najbliższa odbywa się 21 maja odbywa się Bytomska Rowerowa Masa Krytyczna odjazd o 18 z Rynku i w pierwszy piątek miesiąca tj.7 maja odjeżdża o 18 z placu Krakowskiego Gliwicka Masa Krytyczna tak że dużo się dzieje w tym temacie ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Chaosek

Byłem na drugiej i tego rocznej masie krytycznej na drugiej było około 1000 osób, na tegorocznej ponad 1000 i było super polecam :whistling:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.