Skocz do zawartości

[Obręcz] Alexrims Crostini vs DH19 vs ACE19


Farur89

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie... mam dylemat która z tych obręczy będzie lepsza do XC (również górskiego)? Szukam dość wytrzymałej obręczy! Szczerze mówiąc nie za bardzo wiem czy technologia wykonywania Crostini bardzo się różni od pozostałych czy też nie ma praktycznie różnicy?

Najbardziej zależy mi na wytrzymałości... Waga aż nie gra dla mnie takiej roli!

 

 

 

Liczę na wypowiedzi użytkowników owych obręczy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się z takich normalnych kółek dwuściennych przesiadłem na DH19 ze szprychami CNspoke i do tej pory nie mogę wyjść ze zdziwienia. Mam wrażenie, że do mojej jazdy (ostatnio głównie asfalt, ale też sporo lasów i bardzo dziurawych polnych dróg) to aż za dobre koło. :) Kupiłem je bo jestem trochę ciężki (85 kilo) i potrzebowałem czegoś mocnego. Po przejechaniu 400 km pojawiło się lekkie bicie, ale załatwiłem je samemu i od tamtej pory jest spokój. Mam wersję czarną, ze srebrnym bokiem więc wygląda trochę kontrowersyjnie, ale mnie się podoba. Wagowo w tej kategorii cenowej chyba nie wypada najgorzej. Generalnie mogę polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Crostini + DT Championy od marca w obu kołach. Razem z rowerem ważę 100 kg. Przejechałem na nich między innymi 8 maratonów. Nie mam żadnych zarzutów. Przy kupnie kierowałem się głównie ceną, ale póki co wytrzymałość jest na wysokim poziomie. Parę razy obawiałem się o szkody, po wjechaniu na różne przeszkody, ale takie chrzty przeszły pomyślnie B) Reasumując, cieszę się, że oszczędziłem dużo kasy i nie odbiło się to na trwałości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam z przodu Crostini M1.1 a z tyłu Ace 19, zamawiałem komplet Ace 19 ale z braku towaru przesłali mi Crostini jako droższą. Mogę powiedzieć, iż obie spisują się dobrze choć ja z racji zamieszkiwania pod stolycą po górach nie śmigam, tylko leśne odstępy i okolice Podkowy Leśnej czy Grodziska, mam ponadto 85 kilo. Polecam Ace 19 tańszy o te kilkanaście złotych i jak dla mnie ładniejszy (smuklejszy) i równie wytrzymały (po 300km).

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...