Skocz do zawartości

[Kierownica/Gripy] NS Jalapeno - jakie gripy?


Wojtek92

Rekomendowane odpowiedzi

mtb czy bmx?

 

MTB: najlepiej sprawdzają się chyba ODI albo Lizard Skins.

 

BMX:

- Animal Edwin de la Rosa

- Primo Corey Martinez

- Demolition Team

- Demolition Missile

 

Zależy czego chcesz... twarde, miękkie itp.

Ja zawsze zamawiam na farta... jak mi się spodoba faktura lub kolor :P

Rok temu zamówiłem Hoffman Mushroom i mam je do dzisiaj. Miękkie, a do tego nie ścierają się bardzo szybko.

Kumple mówią że podobne wrażenie jakby ściskać kupkę :P Nie wiem skąd ich doświadczenie :D

 

Pozdrawiam

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bigosz, wojtek prosil o tanie gripy,a nie o delarosy za 40 zl :)

jeśli chcesz tanie i dobre to author http://www.rowerowy.com/gripy/author/agr_bmx.html

 

a dartmoorow nie bierz, badziew

miałem inny model, flyerr i po dwóch-trzech miesiącach ręka zaczęła się ślizgać jak po lodzie :|

a tutaj faktura jest bardzo podobna więc nie wróżę długiego żywotu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Dartmoor, Octane One, Prodigy, Merida (wszystkie takie same, tylko z róznymi napisami na obejmie) ściera się na gładko w ciągu miesiąca-dwóch średnio intensywnej jazdy. Nie wiem, jak twarda jest mieszanka w kolorowych wersjach, ale czarne znikaja błyskawicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie ! Posiadam Dartmoor Flyer (czy jakos tak) powiem jedno- totalna KUPA !!. Uzywam ich juz ok 1.5m sa juz lekko przytarte. Jezdze czasem w rekawiczkach a czasem bez- jazda mieszana. Lewy grip juz zaczyna sie obracac na kierownicy... KOSZMAR ;/ nie polecam...

A ze tak spytam, gdzie mozna dostac Primo Corey Martinez ? Co do tych gripow polecam, kumpel uzytkuje juz rok i zdarly sie tyle co moje po 1,5 miesiaca uzytkowania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...