Skocz do zawartości

[siodełko] Charge Ladle a San Marco Atola


Ecia

Rekomendowane odpowiedzi

Taka moja uwaga - założyłem Spoona na sztycę z dwiema śrubami(Accent) i siodło zawadza o pierwszą śrubę przy ugięciu. Nie czuć tego, ale widziałem, że ktoś cos pisał na ten temat i zwróciłem uwagę. Śruba już skrócona i jest OK. W sumie to zależy też od wagi jeźdźca i ustawienia samego siodła, ale można na to zwrócić uwagę przy montażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie jeszcze troche waham, bo kusi mnie(choruję na nie juz od jakiegoś czasu) te siodełko:

http://www.wiggle.co.uk/p/cycle/7/Selle_It...008/5360036401/

 

MateuszA jakbysmy brali dwa siodełka to nie płacilibyśmy kosztów wysyłki(paczka powyżej 50 funtów do Polski jest juz zwolniona z tej opłaty).

Koszt takiego siodełka to 42,42 .Ja mam konto w mbanku i kartę do trasakcji przez internet,więc taki zakup nie byłby problemem. Po prostu jeśli byśmy się zdecydowali, musiałbys przelać mi kasę na konto z jakims małym ogonkiem( na wypadek zmiany kursów) ja też zasilam te konto swoją częścia(też z małym naddatkiem).Jak pobiorą kasę, to dzielimy to co pobrali na pół i wyjdzie czy mam Ci coś zwrócić,czy tez masz mi coś jeszcze dopłacić.

Pomyśl czy byłbyś zainteresowany, a ja tez pomyślę czy biorę Charge czy Max Flite'a.

Premier2 napisz lepiej jak Ci się jeździ,nie za twardo? Cos z tymi śrubami nie halo,bo już kolejna osoba o tym pisze.Ecia może tego nie zauważy jako drobna kobietka,ale ja z moimi 90 kilosami boję się że mogę zrobić dziure.Płacić prawie 180 pln i przycinac śruby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym że ja deklarował bym się na spoona w wersji cromo...

dzisiaj wieczorem, albo jutro odezwę się jeszcze w tym temacie(lub pisz na gg) bo teraz za ładna pogoda jest żeby siedzieć przed kompem.. a za niedługo mam pociąg do łowicza. Będziem śmigać :icon_wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździ się super, nie jest za twardo, siodło ładnie wybiera dziury. Dzisiaj przeszło chrzest bojowy na Mazovii i tyłek mnie nie boli :blink:. Co do śrub, to zajęło mi to 5min, żeby skrócić śrubę. Może zależeć od konkretnej sztycy, ja zwróciłem na to uwagę przypadkiem - tego zawadzania nie czułem podczas jazdy. Ale wolałem skrócić, w końcu to tylko 1 śruba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie wstrzymuję się z zakupami, bo dziś zaliczyłem glebe(na ścieżce rowerowej wyszła mi wprost pod koła zamyslona panna-niestety ładna, więc nie miałem jej nawet siły zrugać :( ) i rower zaliczył małe straty(przerzutka tył,róg i lampka).Niestety pochłonie to troche kasy,więc sprawę siodełka na razie odkładam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pierwszy wypad na rowerze.Rower po gruntownym serwisie więc na początku sprawdzałem czy wszystko działa idealnie ,i tak było.Po kilku minutach przypomniałem sobie że mam nowe siodełko i powiem tak ,pasuje idealnie.Na starym musiałem szukać wygodnej pozycji a na Spoonie siadasz i masz :( Po 40 km trochę bolało ale myślę że będzie OK, w końcu to pierwsza jazda.Siodełko ma bardzo niski profil ,pręty są cieńsze więc może obijać się o mocowanie .U mnie wystarczyło skrócenie wystającej śruby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Warząchew przetestowana :P .

Siodełko o wiele wygodniejsze od Atoli - jestem w 100% zadowolona z zakupu B) . Przypomnę, że śmigam bez pampersa :) .

U mnie problem ze śrubą nie występuje - mam sztycę Boplighta i śruby regulacyjne są tu krótkie.

O fotkach jakoś mi się zapomniało - galerię uzupełnię niebawem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kilka setek już na Ladle zrobiłam - i bezsprzecznie jest to najlepsze siodło, na jakim kiedykolwiek siedziałam. REWELACJA!!! Podczas długich, stukilometrowych i dłuższych tras mogę się wreszcie skupić na wszystkim innym, tylko nie na swoim tyłku :002: - po prostu w ogóle nie czuję, że na czymś siedzę, zupełnie jakbym lewitowała :P . Królewskie piernaty nie byłyby wygodniejsze. A przypomnę, że jeżdżę bez pampersa.

Zakup tego siodła to był strzał w sam środek tarczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...