Skocz do zawartości

[sklepy] Dystrybucja krossa w trójmieście


Hellsing

Rekomendowane odpowiedzi

Zamierzam zakupić Krossa A6 , ale jedyną przeszkodą jest to , że nie wiem , które sklepy prowadzą jego sprzedaż.

Także zwracam się do Was (trójmiejskich wyjadaczy :) ) , abyście wskazali mi sklepy gdzie mogę nabyć takowy rower.

 

Pozdrawiam :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku Go Sport w Osowej (Real-Geant) miał dużo modeli, ale w tym nie wiedziałem :/

Natomiast na pewno jest dystrybutor (tam sam kupowałem) na granicy Karwin z Małym Kackiem rzekłbym, koło stacji benzynowej Jet i Salonu Yamahy, na Wielkopolskiej 250b :D Pewnie nie mają asortymentu na czasie :D Ale za zaliczką sprowadzą wybrany rower.

 

"Tricks and Tips": mi kilka razy sprowadzali - raz to zły rozmiar, raz kolor... Trwało to wieczność i tylko jutro.. jutro.. za 2 dni.. Więc cierpliwości :)

 

No, no, kolejny Kross.. Jednak to jest potęga :) Chyba będziemy musieli razem pośmigać :P

 

Całuski sobie podaruj :D:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak łatwo się domyślić, na stronie producenta jest takie coś :huh:http://www.kross.pl/index.php?Page=469

Jednakże przytaczam to w razie czego, bo ani w Cyklo, ani u Żuchlińskiego nie widziałem jak dotąd Krossa :)

Ale w razie niechęci do fatalnego punktu na wielkopolskiej, może warto tam spytać.

 

Jeszcze jedno, jak kupiłem na Wielkopolskiej, to na serwis gwarancyjny (wtedy był wymagany, teraz chyba nie) i w razie ewentualnych problemów podali adres punktu serwisowego na Helskiej, to też fatalne miejsce, 0 profesjonalizmu. W razie zakupu np. w Cyklo jest szansa, że sami serwisują zakupione u nich Krossy, a to dużo lepszy poziom...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Gdańsku na Kartuskiej jest takowy sklep. Stajesz pomiędzy sądem, a Urzedem Miejskim - urząd po lewej, sąd masz po prawj ręce. Idziesz stroną sądową. Mijasz sąd, skrzyżowanie, za nim przystanek autobusowy, po chwili na rogu budunku masz sklep, w ktorym są rowery Krossa i...odżywki dlia pakierów. Uprzedzam, że takie dziwactwa jak ostrzak, albo 29'er są nie do kupienia/obejrzenia w sklepach, ale jeśli chcesz A6, to może Ci sie uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...