Skocz do zawartości

Kona Owners Area


Lookas 46

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nabyłem drugiego bajka;)

Krótko: śmierdziuch! - Od piątku jestem pod mega wrażeniem tego zielonego cuda. Jak tylko mam chwilę to na niego wskakuję...

Zabawne jest to, że jest to jedyny z posiadanych przezemnie rowerów których nie modyfikowałem wzrokiem przed zakupem.

 

 

Pyzy

 

PS Oczywiście mój drugi bajk (maratony) to NRS, jeżeli to komuś przeszkadza proszę o nie dodwanie mojej osoby.

PS2 Stinky rządzi.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o tej Hahannie?? Doba jest waszym zdaniem?? CO wy na ten kolorek czerwony czy jak wyjade nim na ulice niebędzie to wieśniacki rowerek?? :|

 

Mam 170-172cm i niewiem jaki rozmiar ramy byłby dla mnie lepszy :| Czy 16 czy 18?? Mam dwóch braci jeden 178cm drugi 180-182cm i ja gdzieś tak będę. Ale na razie kupuje rame pod siebie. Jeźdze troche po lesie ale jak mam jeździć na zamałym biku i to będzie widać to wole 18 troche zadużą. Dla mnie idealna była by 17 ale takiej niema :| Więc jak sądzicie jaka rama podemnie?? Macie kony więc mniej więcej możecie porównać jaki byłby dla mnie najlepszy. Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale chce poznać wasze zdanie na temat tego rowerku. Czy podoba się wam. Jak byście go zobaczyli na ulicy co byście pomysleli?? Ale wiocha?? Ale stypa szkoda oglądać się?? Wstyd na tym jeździć?? Czy może ale fura chciałbym taka nie jest zła do tego ta firma KONA itp. Dzięki za wasze zdanie KONIAŻE ;)

Aha i jaka rama byscie mi polecali?? mam 170-172cm wzrostu i niewiem jaka rama kupić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie!!!!!!!!!

Poratujcie jaka rame mam wziąć?? 16 czy 18 wy się znacie bo w tym jesteście :D Sam niewiem na jaka się zdecydowac oczywiście zamierze obie ale niewiem jaka bardziej chcieć i co brać pod uwage w wyborze??

 

Kolega Twojego wzrostu pomykał na 16! Miał mostek 110 mm, sztycę 350mm dość mocno wysuniętą. Bardzo sobie chwalił pozycję na bajku. Teraz zmienił na inny model tamtego producenta i ma 18. Jest podobnie.

Ja mając 188 jeździłem na fullach 18,20,16 Sztywniakach: 19,21,19.

Nie znam tego konkretnego modelu i trudno coś doradzić. Musisz usiąść na rower i zobaczyć. W skiteamie jest ścieżka w sklepie (karolkowa) będziesz mógł pojeździć i sprawdzić.

 

Uwagi:

Sugerowałbym 18. Przy 16 konieczna byłaby zmiana mostka na dłuższy. Jedny przeciw to skoki. Tam ramy są zdecydowanie mniejsze (mając 188 mam stinky 16).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało się wziąłem 18 co bedzie i nieżałuje. Na 16 wyglądałem jak kartofel na szpilce :| Ścieżka fajna pomykałem :D

JUż dziś jestem posiadaczem Hahanny 18 cali. Rowerek fajny. Tylko tak gdzie jest napis KONA przy łańcuchu musze założyć taki ochraniacz na rzep (niewiem jak to się zwie) żeby ten napis co tam jest się niepsuł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luuuudzieee!!!!... widzieliśta kolekcję 2006?? - łooorraanyyy!!!... ale sie porobiło!! - Blast Cinder Cone itp - mają ramy od HOSSa (fajnie!) i osprzęt o półkę niższy (niefajnie!) - de-facto Cinder Cone to Blast a Blast stał się Hahanna!! Ceny oczywiście też spadły :cool: . A Pamiętam jak Blast 2004 miał LXa z tyłu... Za to GF zmienił barwy - na lepsze chyba, podobnie Spezialized - nawet Hardrocki wyglądają nieźle!! :lol: http://www.konaworld.com/shopping_cart/Fro...?categoryid=253

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wraca góral na CrMo :D ! Lava Dome - mój typ 8) . Taką ramkę miała Hahanna z 2001 r, którą jeszcze nie tak dawno ujeżdżał Mój Rycerz - naprawdę fajna ramka ::smile:: . I rower na niej zbudowany będzie porównywalny cenowo z ramą Explosiff :P .

Pozdrówko kontente :-) :-) :-) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe co się kryje pod tą nazwą: HUMUHUMU NUKUNUKU A'PUA'A

:grin: Ja w przyszłym roku zamachnę się na DAWG, ale jak nie wyrobię finansowo to skończy się na Cinder Conie :P - ale czarnej. Generalnie strategia obniżania ceny za pomocą obniżania jakości osprzętu nie podoba mi się... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Może na początek zdecyduj się na to czego oczekujesz od roweru Dawg jest bardziej masywny to enduro, a cinder cone to xc :wink: Co do humuhumunukunuku a'pua'a deluxe to jest to najdłuższa nazwa roweru na świecie :grin:

 

[ Dodano: 2005-10-13, 17:22 ]

tak wygląda humu itp itd 2005

http://www.konaworld.com/shopping_cart/Fro...14&parentid=182

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...