Skocz do zawartości

Kona Owners Area


Lookas 46

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie, cicho jak na cmentarzu. Właśnie zakupiłem pompke Specialized Windpipe frame/shock, musze się pochwalić ;) i pęknie napompowałem swoje golenie, palecam, fajna sprawa, bede mógł posprawdzać różne opcje w trasie. Mała, 2 tryby pracy, bomba! A tak poza tym to nie żałuje ani złotóweczki na moją KUNĘ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja sie dolaczam do klubu. Kiedys mialem fajna maszynke Pahoehoe, ale jakis kut.... wyprowadzil mi ja z garazu, ale teraz jestem (mozna powiedziec) wspolwlascicielem Dawga Matic 2005. Wspolwlascicel, bo jednak rower jest pareset kilometrow ode mnie, ale sam go kupilem dla ojca. Na poczatku dostalem joby, ze mi sie lekko pokickalo w glowie he he, ale ta zlosc szybko przeszla. Rowerek juz zaliczyl pierwsza glebe :P , ale mysle, ze to calkiem prawidlowo. Nie moge sie doczekac kiedy dosiade tej bryki i sprawdze w boju jak sie sprawuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja i moja Kona Hoss Deluxe tez sie chetnie zapisujemy ;) Posiadlem ja w sierpniu i dopiero teraz po naprawde wyczerpujacych jazdach robie przeglad. Wczesniej poprostu nie bylo potrzeby. Rowerek sprawuje sie poprostu idealnie. Jedyne co na razie zmienilem to pedalki na M520.

 

Pozdro, Shadow

 

Ja i moja Kona Hoss Deluxe tez sie chetnie zapisujemy ;) Posiadlem ja w sierpniu i dopiero teraz po naprawde wyczerpujacych jazdach robie przeglad. Wczesniej poprostu nie bylo potrzeby. Rowerek sprawuje sie poprostu idealnie. Jedyne co na razie zmienilem to pedalki na M520.

 

P.S.

Czy jest ktos w okolicy kto rowniez ujezdza Kone? Bo jakos nie widzialem zadnej ;/

 

Pozdro, Shadow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

i ja z moja Koną Calderą 2005 :]

 

 

cos slabo tutaj dzialacie panowie ja od paru dni sobie smigam po 3m czy deszcz czy slonce ale szczerze powiedziawszy jeszcze nikogo nie spotkalem z koną moze tak jak na ulicy tak i na tym forum jest, bardzo malo osob z tym rowerkiem ;> jutro odbieram pare ######ek do roweru licznik sigma 1606L ma go ktos z was moze?? Mam nadzieje ze to bedzie udany zakup.. postaram sie takze o jakies zdj. na dniach pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos slabo tutaj dzialacie panowie

Nie moge sie zgodzic. W czwartek przez moment jechalem z posiadaczem Kony Nunu (od ronda Mogilskiego do skrzyzowania Lubicz z Pawia). Tego samego dnia Kona Blast widziana na rondzie Czyzynskim. Generalnie sporo tego sprzeta smiga po ulicach Krakowa, szczegolnie teraz kiedy pogoda jest rewelacyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i mnie dopiszcie do klubu. Do konca sezonu pomecze jeszcze mojego Kellysa ale wolac kobiety profilaktycznie wprowadzilem do domku Kone Cinder Cone i od sezonu 07 rozpoczniemy "wspolzycie" :P Korci mnie juz przesiadka ale jeszcze sie pomecze a zima zloze do konca moja nowa "kobiete".

Pozdrawiam!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdj z ostatniej niedzieli :)

 

http://2nol.pl/inne/kapec/

 

wybralismy sie z kolega na mala przejazdzke po lasach w gd. glownie morena/niedzwiednik.. pewnie bysmy dojechali owiele dalej gdyby nie guma kolegi.. ale od czego ma sie mozg ;) napchalismy lisci do oponki i powedrowalismy do pierwszego lepszego spozywczego po super glue.. klej + prezerwatywa = dziura załatana! :D co do licznika o ktorym pisalem wczesniej, juz doszedl wszystko bylo by pieknie gdyby nie to szkielko od nowsci juz porysowane :/ ale licznik ogolnie jest okej duzy wyswietlacz i to podswietlenie w nocy.. fajny bajer a funkcje.. jak dla mnie to ma owiele wiecej niz miec powinien! polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...