Skocz do zawartości

[sklep]Buty SPD


Mefisto

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie, gdzie w Lbn jest największy wybór butów SPD? Przeszukałem już chyba wszystkie większe sklepy (wszystkie na Zana, za Bramą, Nadbystrzycka) i nic, dosłownie NIC nie ma w moim rozmiarze (47). Wszyscy robią tylko wielkie oczy w Decathlonie mają tylko SH-MT31 w astronomiczych cenach - boję się kupować przez internet bo ne wiem czy na pewno noszę 47.

Głównie zależało by mi na Shimano SH-M085 albo 122.

Aha, i gdzie są najniższe ceny (bo może będę mógł zamówić)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem tydzień temu sh-m085. Właściwie patrząc na Twoją sytuację widzę siebie :D Też przeszedłem wszystkie sklepy w Rzeszowie, ale oczywiście 47 nie mieli. Przymierzyłem natomiast m121 47 i był dobry. Po dłuuuuugim namyśle postanowiłem zaryzykować i kupić przez neta sh-m085 rozmiar 47. No i kupiłem. Jeżdżę w nich i jestem zadowolony :D Na co dzień chodzę w 46, a te buty w sumie kupiłem w oparciu o rozmiarówkę shimano no i też o mierzenie innego modelu w tym rozmiarze. Tak jak pisałem przedmówca, zamawiając przez internet masz możliwość wymiany towaru, najwyżej 2x przesyłkę zapłacisz. Ale jeżeli masz nogę tak dużą jak moja to zaryzykuj 47. Chociaż... zastanowiłbym się czy nie lepiej byłoby najpierw zamówić 46, bo wtedy jeśli 46 były za małe, to jest pewność że 47 muszą być dobre. Natomiast gorzej jeśli 47 byłyby np. ciut za duże... to wtedy nie wiadomo jakie mogą się okazać 46.

 

Wybór należy do Ciebie B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jeżeli masz nogę tak dużą jak moja to zaryzykuj 47. Chociaż... zastanowiłbym się czy nie lepiej byłoby najpierw zamówić 46, bo wtedy jeśli 46 były za małe, to jest pewność że 47 muszą być dobre. Natomiast gorzej jeśli 47 byłyby np. ciut za duże... to wtedy nie wiadomo jakie mogą się okazać 46.

Ja na codzień noszę 45, ale... mierzyłem w sklepie shimanowski 46 (największy jaki mieli) i był na mnie sporo za mały (nie wiem nawet czy nie z 1,5 numeru... W Decathlonie mierzyłem SH-MT31, i dobre były 47, tyle, ze właśnie - to są buty raczej turystyczne, z nieco bardzije miękką podeszwą i nie wiem czy nie różnią się rozmiaróką od 085 (w trekkingowych np. między kategorią B a B/C są 2,5 rozmiary różnicy :D ).

 

Z tym netem to sam nie wiem. Niby są taniej niż w sklepie ale znowu 2x przesyłka to ok 20zł. Potem kolejna dosyłka to znowu 10zł więc już jest 30zł. A na Nadbystrzyckiej mają te M085 za 259zł (czy coś koło tego). Chyba jednak tam zamówię - może uda mi się stargować coś z ceny:P

 

A swoją drogą gdzie na Zana są 4 sklepy? 1. zana-kraśnicka, 2. i 3. w pasażu przy MM a 4.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, to o tym przy paco nie wiedziałem. Nie wiesz czy mają tam jakiś większy wybór butów?

 

Byłem dzisiaj w witeska i mają tam Spece sport w moim rozmiarze w całkiem przyzwoitej cenie... ale cholera chciałem się jednak zmieścić w 200zł. Już i tak 250 na m085 to trochę sporo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. przypadkiem trafilem na ten post...

moge Ci pomoc. ja mam sidi bullet 47 i nowe shimano m300 tez 47. jak chcesz przymierzyc to mozemy sie spotkac na treningu.

buty bez problemu sa do kupienia w pulawach, wlasciwie teraz do zamowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...