Skocz do zawartości

[Skandia maraton]


jerry1234

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś miałby ochotę ma wspólne przygotowanie się do owej imprezy w Gdańsku ? Ja postanowiłem spróbować swoich sił na imprezie Pana Langa i będzie to moj pierwszy start w tego typu zawodach. Traktuje ten występ jak najbardziej amatorsko ale zamierzam dać z siebie wszystko. Myśle o dystansie Medio czyli 42 kilometry. Czy ktoś jest chętny pośmigać wspólnie na tej trasie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ja może bym się pojawił, ale na razie walczę ze sobą, chciałem startować, ale nie wiem, jak będzie z kasą i sprzętem, bo forma po chorobie na pewno beznadziejna, a najbardziej chciałbym wiedzieć, jaka będzie pogoda :) Ma ktoś tak długoterminowe prognozy (tylko mi tu nie walić astrologią) ;)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to chodzi abyście nie musieli się szarpać na ten wypad. Nam tutaj godzina różnicy raczej nie robi.

 

Niech więc będzie wstępnie godzina 11. Na lewo od zjazdu w kierunku ZOO jest taki mały parking (tuż obok zajazdu Oliwka) - możemy zebrać się gdzieś w tej okolicy.

 

Jak będziecie już wiedzieć na pewno to piszcie, nie jest problemem przesunąć to np. na 12. Ważne żebyście nie zaczynali zmęczeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...