Skocz do zawartości

[ciekawostki ostrokolowe] Interesujace fakty z ostrokolowym zadeciem.


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

mi sie vansy podobają szczególnie niektóre gdy tylko będe mógł kupićtakie to kupie i napisze czy są fajne.

 

a te korby mi sie bardzo podobają no tylko nie 190mm ale gdyby krótsze, a już takie korby do cyclocrossu z jedną zębatką przód i dziewięć tył no to już słodkie i śmietankowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale vansy takie trampkowe aczkolwiek wiązane

czy trampkowe i nasuwane jak ciapcie w przedszkolu?

czy może jeszcze takie zupełnie skejtowe vansy?

a żeby nie było, że nie trzymam tematu:

http://14bikeco.wordpress.com/2009/09/05/borris-bleedin-johnson-goes-fixie/

BURMISTRZ MIASTA LONDYN NA OSTRYM KOLE

tak potężnych chłopów na ostrym to chyba na torze sie nawet nie spotka..

 

ACHTUNG DOPISEK

pozostając w temacie obuwniczym.

http://www.candycranks.com/archives/3030

mam zbędne bloki.mam zbędne adidasy które są za bardzo ściochrane żeby mnie wpuścili gdziekolwiek, nawet biedronki ale na roweru będą w sam raz.

trwają poszukiwania obuwniczych elementów mocujących bloki.wszelkie osoby chcące pomóc mogą się skontaktować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vansy trampkowa ze sznurówkami, a ten burmistrz wygląda żałośnie na tym rowerze, ciekawe czy ostre porzyczył, kupił, czy składał :thumbsup: a z tymi adidasami i blokami to sie nie męcz bo choć na takich nie jeździłem to i tak podejrzewam ze podeszwa jest zbyt giętka aby mogła dobrze działać z blokami, po prostu wydaje mi sie ze jak pociagniesz to najpierw pójdzie but, a dopiero za chwile korba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AF1 są dość grube wiec to moze dlatego lubisz te koszyki a'la durszlaki :)

Co do vansów to owszem sa za######inte do chodzenia :)

 

a to jako ciekawostka:

 

drrrr.jpg

 

 

nsbikes to było nie było polska firma więc hmm to polska właśnie? kurcze niezle to wygląda. oczywiscie obręcze powinny być b52 ale i tak jest extra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tu było na temat koszyków/pasków ...

Banalnie prosty patent --> Burro Foot Straps !!!!

Gruby pasek parciany (sztywny jest, więc nie potrzeba koszyka, który by go trzymał na miejscu i zawsze 'otwartego') zakończony naszytym rzepem.

 

Z chęcią bym przetestował coś takiego. To kolejne uproszczenie, do którego od pewnego czasu usilnie dążę. Bez klamerek, bez plastiku. Niestety druga strona medalu jest taka, że wątpię w to iż taki patent trzyma porównywalnie z koszykami na podwójnych paskach.

 

Może ktoś dorzuci parę słów z praktyki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

które z kolei są wasalami porządnych tajmów ;) szukajmy dalej

 

a producent tych pasków na rzepy minimalizm i racjonalizacje wpisał sobie chyba w dewize bo połączył idee torby kurierskiej z ideą bikini. hmm torba kurierska na plaże? wchodzi taka do biura, zdejmuje torbe by wyjąć przesyłke i zapada zmrok normalnie. niemniej czekam na połączenie idei tej małej-torebki-przy pasku z ideą tych śmiesznych majteczek ze sznurków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

które z kolei są wasalami porządnych tajmów ;) szukajmy dalej

 

a producent tych pasków na rzepy minimalizm i racjonalizacje wpisał sobie chyba w dewize bo połączył idee torby kurierskiej z ideą bikini. hmm torba kurierska na plaże? wchodzi taka do biura, zdejmuje torbe by wyjąć przesyłke i zapada zmrok normalnie. niemniej czekam na połączenie idei tej małej-torebki-przy pasku z ideą tych śmiesznych majteczek ze sznurków :thumbsup:

 

Też miałem to wstawić, ale się powstrzymałem :) Od razu mi się przypomniało jak Marzocchi reklamuje swoje zawieszenie. Jak widać działa :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Te stalowe widelce bez gięcia kompletnie mi się nie podobają. Karbonowe czy aluminiowe wyglądają ok bo są większe/szersze. Przez ten brak gięcia widelec jest pod takim śmiesznym kątem, że szpeci mi całą ramę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...