Skocz do zawartości

[ciekawostki ostrokolowe] Interesujace fakty z ostrokolowym zadeciem.


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
... a kto czyta taki szmatlawiec jak Bb ???? ;)

 

OSTRO!

I.

Dokładnie! :P

Poza tym w magazynie Rower Tour też jest art o OK. Nawet wkleiłem linka do skanu ale KAZUMI wywalił bo coś tam polityka forum zakazuje dzielenia się tego typu rzeczami. Blee...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do artykułu...

 

po hucznym tytule na okładce OSTRE KOŁO- sport, kultura, czy przyszłość roweru? rzeczywiście dostajemy odpowiedź na te wszystkie pytania,pan Miłosz Kędracki przedstawia nam Bikepolo, Keirin, Goldsprinty, sporty olimpijskie czyli (prawie) wszystkie konkurencje gdzie używa się ostrego koła (nie ma nic o alleycatach, przepraszam jest mała wzmianka o wyścigach "nielegalnych" alleycat) co do kultury i przyszłości roweru, to pan Miłosz tutaj nawiązał, a raczej podparł się, a może jeszcze inaczej przetłumaczył tekst Johna Watsona z urbanvelo.org, który miedzy innymi przedstawia rower z ostrym kołem jako świetny rower na miasto, ale też mów o tym jakoby nowy styl zawierał w sobie jeżenie po murkach itp. | Więcej mi się o tym nie chce pisać, nie zawarłem wszystkiego, ale ogólnie to w tym artykule jest dużo, ale nic, nic od siebie, cala wiedza jest zaczerpnięta z zagranicznych stron i przeniesiona na papier po kilku przeczytaniach, wszystko jest ogólnikami, po Bikeboardzie spodziewałem się większego wgłębienia w temat i przedstawienia budowy takiego roweru, oraz przedstawienia bardziej polskich reali itp. Tak teraz myślę że już ten artykuł w polityce był lepszy... heheh ;)

 

ktoś inny jeszcze przeczytał ten artykuł?? napiszcie coś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no czytalem tego bikeborda. faktycznie to dziwne. kolega redaktor skacze po tematach i nagle z dupy, że tak powiem, zaczyna pisac o konkurencjach torowych co tak naprawde ne ma nic wspolnego z ostrym kołem (paradoksalnie) i nigdzie nie tlumaczy co to wlasciwie jest ostre kolo i jezeli ktos kto nie wie o co chodzi to sie nie dowie:D

 

pare fajnych zdań było w tym artykule to fakt, ale oparcie tekstu na zdjeciach z folderów reklamowych? zamiast tego pokazac kawałek prawdziwego zycia i prawdziwe rowery a nie takie za pieniądze.

 

ave

 

krz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Omamo... I jeszcze z antycznym mocowaniem tylnego widelca na zacisku podsiodlowym... Choc z kolei ten ahead...

 

Rama pelna sprzecznosci ale odjazdowo piekna...

 

Strrrrasznie drogi ten nowy Reynolds... Pobija nawet tytan :) A mialem cicha nadzieje ze poprostu bedzie troche drozszy niz Reynoldsy serii 800-set

 

OSTRO!

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...