Skocz do zawartości

[ciekawostki ostrokolowe] Interesujace fakty z ostrokolowym zadeciem.


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

One oryginalnie miały taką pościgową geometrię?

 

Kto tak naprawdę wie co tam płodzono w Rometowskich kazamatach. Jako, że to co wkleił painmaker pierwotnie było szosowym TT, to zapewne taką geometrię właśnie miały, bo wątpie żeby przeróbka P.G. była aż tak daleko idąca. A co do mojej ramy, której nigdy Gromada nie umieszczał nigdzie, to podobno jest torowa, ale kto tak naprawdę zna jej historię? Można założyć, że on sam, więc mnie zapewnienie Pawła wystarczyło, choć tak naprawdę czy jeśli byłoby inaczej to uległbym tak ja jak i on samozapłonowi i umarlibyśmy w ogniu piekielnym? Wymiana haków to aż takie bluźnierstwo? Jeżdżę na niej jakoś od lutego/marca br. i daje mi największą frajdę spośród ram na jakich jeździłem. Składając na niej rower nie myślałem o sprzęcie na codzień, bo takie już miałem, a tak mi się spodobał, że używam go teraz do wszystkiego. Wystarczy mi to, że jest lekka, rozmiar w sam raz, jeździ mi się na niej wy######iście dobrze i w dodatku za######iście mi się podoba. I co więcej wcale nie jest niewygodna - choć wsadziłem do niej gietą kierę, to na baranku też daje radę. Dlatego mimo tego, ze na początku byłem sceptyczny, to teraz pursuity chwalę.

 

Wyrwane na szybko z neta (ten pierwszy to chyba własnie na tej ramie sądząc po otworach na śruby koszyka):

 

4866266553_a68fe963bf_z.jpg

img0047d.jpg

romet+super+pursuit.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale pasuje jak te pegi do bmxa dla przedszkolaka co z boku śmiga i o to w tym wszystkim chodzi a że sensacje z tego wszyscy robią na tym forum to wiadomo skąd... bo i tak każdy siedzi na Pudelku po robocie...nie wstydźcie się mamy wasze IP!

Z nieoficjalnych źródeł wiem, że DB jeździ tym bajkiem (za 150 funtów) do roboty i z powrotem bo tanio i jak za######ią to nie ma płaczu...poza tym co dzień ma nowy i jeździ wtedy tylko "do" roboty bo fani kradną i wieszają na ścianach a z powrotem z buta albo na bmxie z pegami od dzieciaka i to tyle ...a tu szum jak zwykle że lama, japonki bez nosków...żal! heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...