Skocz do zawartości

[Portfel] zgubiony na drodze rowerowej


KAZUMI

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie dostałem maila od kolegi w takiej sprawie:

 

Mam prośbę o pomoc. Zgubiłem dzisiaj (wtorek, 6 maja) portfel z kasą i wszystkimi dokumentami na ścieżce rowerowej pomiędzy Media Markt, a Klubem Żak. Wypadł mi z tylnej kieszeni dokładnie na tej trasie jak jechałem na rowerze i któryś z rowerzystów musiał go podnieść. 5 min. później kiedy wracałem, sprawdzając tę trasę już go nie było, a przejechało sporo rowerzystów. Pal licho pieniądze, choć to było sporo kasy, ale za dokumentami będę musiał pojechać do Białegostoku, plus legitymacje na kolej, faktury za ostatnią imprezę i cała reszta zachodu itp. Jeżeli obije się wam o uszy, że ktoś znalazł taki portfel (czarny, skórzany) to poproście by skontaktował sie ze mną. Kasę może sobie wziąć jako nagrodę, bo i tak bym ją stracił. Prześlijcie też please, jeśli zechcecie tego maila znajomym rowerzystom. Z góry dziękuję,

 

Tomasz "Dziemian" Dziemianczuk

Kulturalny Kolektyw UG

tel. 661 360 162

 

:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis przejezdzajac przy galeri baltyckiej, na slupie sygnalizacji wisiała jakaś karteczka 'zgubiony portfel" czy cos podobnego, nie widziałem dokładnie bo akurat rozpędzony byłem, także jakto nie ty powiesiłeś to gnaj tam i zobacz o co chodzi, wiem ze był podany jakis nr tel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...