Skocz do zawartości

[opona] NN 2,25 czy Vertical Pro 2,3 ?


kello

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio pekl mi na boku NN i szukam godnego nastepcy. Startuje w XC i maratonach, jezdze tez mtbo i ogolnie rozwalam sie po lasach :D Podobno nazywa sie to "ostre XC". Nie wiem co wybrac, bo NN jest chyba troche delikatny... waga robi swoje. Moutain Kinga nie wezme na bank bo ma jeszcze ciensze scianki i znow sie rozwali a na to nie moge sobie pozwolic. Znalazlem w cykloturze zwijanego verticala i sie zastanawiam czy to dobry wybor. Mam drugi komplet cienszych opon na starty w blocie explorerow i vertical to jakby szerszy explorer i mysle ze by mi podpasowal. No i nie wiem co brac... Opona ma byc napedowa... prowadzaca zostaje NN.

Ma ktos porownanie vertical i NN? Chodzi glownie o opory toczenia i trakcje na podjazdach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem na obu. Z resztą, to ode mnie wziąłeś NN :)

Wg mnie Schwalbe ma większe opory toczenia, ale, co za tym idzie, lepszą trakcję. Conti nie jest złe, ale pływa w zakrętach ze względu na kształt balona. Teraz jeżdżę na MK SS i jak na razie jedna guma. Myślę o zalaniu ich płynem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...