Skocz do zawartości

Fuji means CLUB !


BikeManiaq

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Gość Anonymous

Witam po raz pierwszy!

Ja ciesze sie Fuji Nevada Black od kilku dni, planowo mial byc outland, ale sie pieniadze nie znalazly :( echh

Mimo to, jestem zadowolony, dobry rowerek, tym bardziej, ze uprawiam raczej spokojne xc, szczegolnie w Karkonoszach; kilka zmian sie szykuje (amorek z xc 60 prawdopodobnie na judytke lub cos z dolnej polki manitou, a także osprzęt-zbieram juz pieniadze na grupe x-7 i wymiane truvativa z isoflowa na 5d), ale to w zimie, teraz dojezdze na fabrycznym zestawie; testowalem go, jak na razie zaledwie 100 km po gorkach w okolicy Kowar oraz Przeleczy Okraj i nie mam zastrzezen, no moze jedynie siodlo mi z deka trzeszczy i cerata puscila na rowku pod pachwina ;). Fuji rox!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witam!

Mam rodzine w Kowarach, dobre trasy, opisane, jednak turystow malo, wiec spokojnie mozna pojezdzic, w okolicach Babiej Gory, na Okraj przez Budniki na Kowarski Grzbiet do Karpacza lub Sniezke itd; przyjemne dukty, sciezki, czesc z nich troche zapomniana jazda robi sie bardziej ekstremalna :D z amrokiem widze, ze teraz wyprzedaze, niestety musze czekac, najpierw chce manetki alivio wstawic w miejsce acery oraz przednia przerzutke takze na alivio z acery; zastanawiam sie czy jest sens wymiany kasety srama 3.0 na alivio? w sumie robilaby sie powoli jedna grupa.. a tego xc60 na przedzie to akurat do wiosny wytrzepie ;)

na wyprawy sie pisze, jedynie musze skonczyc do wrzesnia moj doktorat :) potem odreaguje, a zlota jesien w Karkonoszach piekna...

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam rodzine w Kowarach, dobre trasy, opisane, jednak turystow malo, wiec spokojnie mozna pojezdzic, w okolicach Babiej Gory, na Okraj przez Budniki na Kowarski Grzbiet do Karpacza lub Sniezke itd; przyjemne dukty, sciezki, czesc z nich troche zapomniana jazda robi sie bardziej ekstremalna :D z amrokiem widze, ze teraz wyprzedaze, niestety musze czekac, najpierw chce manetki alivio wstawic w miejsce acery oraz przednia przerzutke takze na alivio z acery; zastanawiam sie czy jest sens wymiany kasety srama 3.0 na alivio? w sumie robilaby sie powoli jedna grupa.. a tego xc60 na przedzie to akurat do wiosny wytrzepie :)

na wyprawy sie pisze, jedynie musze skonczyc do wrzesnia moj doktorat :) potem odreaguje, a zlota jesien w Karkonoszach piekna...

pozdrawiam

 

Widze, ze zmieniasz jak ja :cool:

Najpierw zamienilem klamkomanetki acery na manetki alivio i klamki deore. Kasety nie zmieniaj - jak sie "skonczy" to zmien lancuch razem z kaseta. Przedniej przerzutki taz bym nie ruszal... lepiej w tyl zainwestowac.

Chetnie sie wybiore na te traski - czekam na propozycje :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

W tyl nie bede teraz inwestowal, alivio zdaje dobrze egzamin, nie narzekam, w przyszlosci bede chyba stawial x-7 na tyl i nowego truvativa z przodu, pewnie 5d pod 9 rzedowa kasetke; ale to pozzzznnniej; teraz tylko mykne te manetki+klamki lub klamkomanetki; z wyprawa jak najbardziej, ale najwczesniej pazdziernik teraz stukando w klawiature i przejazdzki po Wrocku, albo poza, czysta rekreacja, zeby miesnie nie zwiotczaly :)

pozdrawiam!

ps. ewentualnie jakis krotki wypadzik we Wrocku, co by sie poznac? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...
Gość Gość

Witam wszystkich

Nie chce mi sie rejetrowac na tym forum, ale zdaniem na temat fuji sie chetnie podziele. Tez mam FUJI model SUNFIRE z 2001 roku. Kupilem go w 2003 na wakacjach i w sumie zrobilem nim 9 tys km z czego 5 tys w zeszle wakacje. I dopiero zamierzam wymienic oryginalne czesci na jakies lepsze, no poza rafkami bo te zepsolem :) zaraz na poczatku. Fajny wygodny rowerek i nawet na sprzedaz jakby go ktos chcial ;)

 

pozdrawiam KIWI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...