Skocz do zawartości

[rama] Dylemat..


mako7

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Jak rowerek spisuje Ci sie w ciezszych warunkach? Jak na luznych kamianiach i w blocie(piach prosze pomin)? Jak zawieszenie wybiera wieksze nierownosci? Ciekaw jestem potencjalu tego roweru(ciekawi mnie jak karbon - enduro radzi sobie w warunkach dla ktorych zostal stworzony). Jestem pod wrazeniem braku limitu wagowego tych kol. Wizualnie nie podobaja mi sie ale jesli rzeczywiscie sa am/enduro bez limitu wagi to ciekawe przy tej masie, nie powiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cięższe warunki niż moje wielkopolskie lasy będa w długi weekend (jura), na chwilę obecna jestem nadal w szoku co do roweru (i tego że rozleciało mi się łożysko w Race Face)....

Generalni rower jest świetny (pewnie co ma pisac) tył zawieszenia pracuje tak jak pisza, żadne propedale nie sa potrzebne. Rower jest bardzo przewidywalny i pomimo jednak kiepskiej mojej opinii o Continental MKSS (pewnie z czasem wymianka na NN lub RR 2008) prowadzi się świetnie, zaczałem troszkę kombinowac po kilku jazdach z SAGiem przodu i tyłu, praktycznie każda jazda to lekka modyfikacja. Myślę że po większej ilości przebytych kilosów i zróżnicowaniu terenu będę miał konkretniejsze zdanie na temat roweru, na razie jeszcze za dużo zachwytów za mało chłodu (ale to przyjdzie poprostu za bardzo mnie cieszy ten rower)..

 

Co do kół to faktem jest że w stanach ludziki jeżdża na tych kółkach AM bez problemów i zwracania uwagi na wagę (choc Spinergy robi zestaw dedykowany Enduro)..

 

Dla zainteresowanych wrzucam zdjęcie .... szprychy :-)

 

edac55e2005eee53.jpg

 

A i koła sa bezgłośne, zero cykania tylko szum opon i śpiew ptaków :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...