Skocz do zawartości

[pedały] Złamana oś


ulvgar

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj podczas treningu złamałem oś prawego ubijaka Cranc Brothers MXR. Nie wiem jak to się stało bo do tej pory nie miałem z nimi problemów, gwarancja kończy się w kwietniu. Miał ktoś z was podobny przypadek, jak do takich spraw podchodzi 7Anna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda trochę OT, ale zwracam uwagę że obok gwarancji jest coś takiego jak rękojmia.

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Rękojmia

http://www.um.oswiecim.pl/pl_chemik/19_200.../konsument.html

 

Producenci często w gwarancjach potrafią umieścić jakieś haczyki (dlatego warto je czytać!) i rękojmia potrafi dać większe prawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Już teraz miałem chęć dopłacić i wziąć SL-ki ale kumpel zwinął mi je sprzed nosa :/ Może i dobrze, zamówię Eggbeaters C, oś chromowo-molibdenowa powinna więcej wytrzymać niż nierdzewna. Fakt, faktem na pierwsze MXRy od maja '07 do marca '08 nie miałem powodu do narzekania.

 

Oddałem pedały do serwisu. Zapiekła się klatka ale oś nie wygląda na złamaną, może uda się coś z tym zrobić bez zdawania na gwarancję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

I jak się sprawują C?

 

Całkiem niedawno zgiąłem sobie lewy shimano pd-520 - wyprostował się po kilkudziesięciu kilometrach ( a raczej przystosował do pozycji stopy) ale już mu nie ufam. Aktualnie jestem w usa na służbowej wyprawie i widziałem w kilku sklepach porządną promocję na Eggbeater C. Zastanawiam się właśnie tylko ile wytrzymają -- ważę 90 kg i uprawiam raczej cięższą jazdę niż XC - shimano 520 sprawdzone - wytrzyma sporo.

Zdążyłem już też wyczytać że MXR są raczej niewarte uwagi.

Ale co z eggbeaterami C?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...