Skocz do zawartości

[patriotyzm] Głosować na Gdynię i Szczecin!


yburg

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.monopolyworldvote.com/pl_PL/world

 

Zachęcam wszytkich do głosowania na 2 polskie miasta ubiegające się o miejsce na planszy w monopoly!!

Oto szansa na promocję nietypową, a bardzo skuteczną. Oto właściciele jednej z najsłynniejszych gier na świecie - "Monopoly", ogłaszają wielki, światowy konkurs na wybór miast, które będą bohaterami nowej edycji. Gdynia też może mieć szansę, ale trzeba się mocno postarać! Można i wręcz trzeba głosować codziennie.

 

najlepiej GDYBY OBA POLSKIE MIASTA były na planszy!!

 

jeszcze tylko 4 dni!!

z jednego konta można oddac jeden głos dziennie. Można zakładać wiele kont! Głosować można na 2 miasta jednocześnie!!

 

Sytuacja przed ukryciem wyników:

1.Taipei 25%

2.Gdynia 18%

3.Szczecin 14%

 

Głosować na Gdynię i Szczecin! Bądźcie patriotami!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A uważasz, że to dobry kontekst do mówienia o patriotyzmie??? I właściwe zastosowanie tego słowa? Cóż, możesz mieć inną opinię.

Ja nic nie mam do yburga, tylko nie akceptuję, jak ktoś używa takich "mocnych" słów do reklamy, miesza poważne kwestie z czymś takim, motywuje do czegoś innych takimi metodami.

Dobra jurasek, nie będziemy się bić :o Tylko zagłosuj :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko mocne słowa i propaganda działają w reklamie :o

 

Ale to nieważne, głosować! :D Niech się głupi amerykanin męczy z wymówieniem Gdi-niar i Seżin :)

 

A dla mnie i tak każda forma reklamy swojego kraju jest choć trochę patriotyczna...takie czasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...