Skocz do zawartości

[plecak] camelbak


detonator

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jest to praktycznie mój pierwszy post na tym forum.

Planuje zakup plecaka:

http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?ViewIt...em=300194761832

lub

http://cgi.ebay.pl/2008-Camelbak-HAWG-Coyo...1QQcmdZViewItem

(mam nadzieje że linki działają)

 

W jednym z tych wybranych plecaków chce się zmieścic tak na 2-3 dni. Nie planuje zabierać jedzenia ( może jakieś małe przekąski itp) ani nie bede brał ze sobą spiworu i namiotu. Oprócz wiadomych rzeczy typu dętki, klucze itp planuje zabrać:

-środki higieny osobistej ( mydło, ręcznik, szczoteczka itp)

-Bielizne na te 2-3 dni

-ubrania bardziej że tak to określe cywilne w których nie bede jezdził a chodził wieczorem ( polar jakieś spodnie, koszulka)

-aparat foto

-dokumenty i jeszcze jakieś pierdoły których teraz nei pamiętam

 

Nie widziałem nigdy tych plecaków na żywo wiec nei mam pojecia czy sie zmieszcze do nich.

Zależy mi też na tym żeby można było przytroczyć po bokach dodatkowe rzeczy kurtka itp a zarazem tymi trokami ściągnąć troche objętość plecaka i tym samym przystosować go do wypadów na rower na jeden dzień.

Wybór padł na te dwa modele bo slyszałem wiele dobrych opini o jakości i materiałach camelbaka

 

Kalejna sprawa to kupno jednego z tych plecaków od tego gościa z linków

Jak wygląda sprawa zakupów zza oceanu?? czy jest jakies cło?? cena plecaka to około 170 zł +ok 80 zł przesyłka, czy do tego jeszcze dochodzą jakieś koszty??

Prosze o wypowiedzenie się w kwestii użytkowania tych plecaków raz zakupu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem oblatany w kwestii plecaków, bo ich zwyczajnie nie używam na rowerze. Ale wydaje mi się, że nie zmieścisz się do nich na te 3 dni. Polar, spodnie, to zajmuje bardzo dużo miejsca. Jeśli masz duży aparat to też zajmuje miejsce, chyba że cyfrówka mała to wtedy żaden problem. Pomyśl o swoich plecach też na których będziesz to wszystko woził. Nie sądzę, żebyś cały czas w jednej pozycji jechał. Plecak będzie Ci pracował na plecach. Może nie mam racji, ale nie sądzę żeby to był dobry pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Popatrz sobie na plecaki firmy Deuter: http://sklep.cristobal.pl/ext/producenci/29

swoje kosztują, ale są naprawdę rewelacyjnie zrobione. Poczytać o nich możesz nieco tutaj lub tutaj Z tymże w ostatnim linku już jest konkretny model, który jest na twoje potrzeby raczej za mały. Dałem jednak link żebyś ogólnie przekonał się do wyrobów tej firmy.

Z innych równie dobrych może coś z himountain lub f7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie już kilka razy słyszałem opinie od znajomych że bedzie się ciężko spakować do tego helliona a do hawg juz na pewno nie wejdzie to wszystko. Ale jeżeli bedę chciał się spakować tylko na jeden pełny dzień z jedzeniem to dam rade?? Jedzenie tzn z 5 bułek kilka owoców i jakieś przekąski. Interesuje mnie też sprawa kupna od tego gościa z linku bo jesli dobrze licze to zapłace za ten plecak ok 240 zł a w PL kosztuje conajmniej 100 zł wiecej tylko że nie jestem w temacie takich zakupów, jakies cło itp.. jak to jest ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...