Skocz do zawartości

[Szosa do 1200] Nowa czy Uzywana ?


KUBAx

Rekomendowane odpowiedzi

Za 1200 ciężko cokolwiek nowego kupić. Nawet lipny KROSS enyo na wyprzedaży jest droższy.

Na początek radzę inwestować w dobre koła niż w ramę.

Rama szosowa może być tania i wytrzymała (nie będzie może zbyt lekka tylko).

Tanio mocnych kół nie złożysz, a warto czuć się pewnie na dziurach, których ci u nas dostatek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro znalazłem taką http://www.allegro.pl/item311710953_profes...owy_9_1_kg.html Na razie jest licytacja i cena do 2000 tysiecy zapewne podskoczy ale kto wie ;] Czy taki rower jest dobry chodzi mi o osprzęt bo rama jakos mało znana i zapewne to syf. Co o tym myslicie ? Czy koła takie sa dobre czy tez jakis bubel ?? ;-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez poszukuje szoski w podobnych aczkolwiek nieco wyższych progach cenowych. Generalnie uważaj na aukcje, patrz dokładnie na stan zębatek, kół, zarysowania. Jeśli możesz zobaczyć rower na włąsne oczy to dobrze jest rzucić okiem na kasete, łańcuch, hak przerzutki itd.

Ten Decathlon wydaje sie nie być tragiczny, rame mozna za niewielkie pieniadze zmienić na cos typu Author albo tańszy Giant lub Merida i jest git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...