Skocz do zawartości

[katowice] wypady w gory


Przecin

Rekomendowane odpowiedzi

yhm widze, że tu sie dużo ostatnio dzieje. Powiem tak dojazd pociagiem ok, ale wracać może na 2 kółkach :] Myślałem nad tym żeby zabierać z Soba drugi komplet opon na szose żeby terenowych nie niszczyć, po za tym byłby szybszy powrót.:]

mi pasuja wyjazdy typowo szosowe i terenowe.:]

Ktoś tu mowił coś o Żarze, chcesz go podjeżdzać od tylu czerwonym szlakiem ? Zjazd owszem jest mozliwy ale podjazd bedzie bardzo cieżki.. ze wzgledu na dość duże nachylenie i dużą ilość małych i dużych kamienii..

Tobek ja wybieram sie na Jure ale chce to zrobić w 1 dzien :]

Killo a może traske ekipy bielskiej ? :] z Nimi byśmy sie zorganizowali i bylby niezły peleton..

Ja gdzieś w domu mam przewodnik rowerowy z 25 trasami po beskidzie, przejechałem tylko jedna, reszta jest bardzo interesujaca i o różnych stopniach trudności wiec myśle, że z niego skorzystamy :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omen, czerwony na Zara praktycznie na całej długości jest pokonywalny na 2 kółeczkach - szczególnie od Kocierza.

Natomiast od Porąbki tak w 90% myślę, że jest przejezdny. Ostatnio jak tamtedy jechałem, niestety troszeczkę prowadzenia było z powodu oponek 28mm, które z deczka mi się na liściach ślizgały...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja propozycja jest taka: Ustroń, na rozgrzewkę wjazd asfaltem na Równice, potem niebieskim szlakiem zjazd do Brennej, z brennej do Szczyrku, potem wjazd na Skrzyczne , potem małe skrzyczne , malinowa skała, potem za######iście techniczny zjazd z sekcją korzeniową do Wisły malinki i dalej ciągłe z górki do ustronia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja propozycja jest taka: Ustroń, na rozgrzewkę wjazd asfaltem na Równice, potem niebieskim szlakiem zjazd do Brennej, z brennej do Szczyrku, potem wjazd na Skrzyczne , potem małe skrzyczne , malinowa skała, potem za######iście techniczny zjazd z sekcją korzeniową do Wisły malinki i dalej ciągłe z górki do ustronia wink.gif

 

Trasa na 3 dni :P?

 

Z moją kondycją nie takie numery...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...