Skocz do zawartości

[katowice] wypady w gory


Przecin

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się piszę jak najbardziej :) Tylko nie na początek maja bo matura :P Ale koniec marca, kwiecień czemu nie powinno być już całkiem ciepło :) Co do trasy to można wjechać np z Bielska na Szyndzielnię, a potem do wyboru do koloru przynajmniej parę fajnych tras tam jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omen, czerwony na Zara praktycznie na całej długości jest pokonywalny na 2 kółeczkach - szczególnie od Kocierza.

Natomiast od Porąbki tak w 90% myślę, że jest przejezdny. Ostatnio jak tamtedy jechałem, niestety troszeczkę prowadzenia było z powodu oponek 28mm, które z deczka mi się na liściach ślizgały...

Niemniej, czerwony od Porabki na Zar to trudny i ciezki podjazd, jest wiele sposobow na przyjemniejsze 'zrobienie' wysokosci :)

harry właśnie o ten mi chodzilo.. :]

ja też chętnie dołączę do peletonu :thumbsup:

proponuję trasę do Bielska PKP potem na Szyndzielnię - Klimczok - Błatnia - Brenna - Ustroń i pkp do domu

i to byłaby najlepsza propozycja na 1 wyjazd. ja sie pisze na 100% :] no chyba ze maraton jakis akurat wypadnie:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też chętnie dołączę do peletonu yes.gif

proponuję trasę do Bielska PKP potem na Szyndzielnię - Klimczok - Błatnia - Brenna - Ustroń i pkp do domu

 

Trasa jak najbardziej odpowiednia na pierwszy wyjazd w góry :thumbsup: To jak piszecie się?

 

Pozdrówko mobilizujące :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc, trasa była by taka:

 

W Bielsku wjeżdżamy na czerwony szlak pieszy i asfaltowym podjazdem wjeżdżamy na Szyndzielnię, dalej czerwony szlakiem dojeżdżamy do schroniska PTTK na Klimczoku. Teraz odbijamy na żółty szklak pieszy i jedziemy na Błatnią. Dalej z Błatniej wjeżdżamy na zielony szlak pieszy i dojeżdżamy do Brennej(miasto). Dalej tym samym szlakiem(zielonym) dojeżdżamy do schroniska PTTK'u na Równicy, teraz wjeżdżamy na czerwony szlak pieszy i dojeżdżamy do dworca PKP w Ustroniu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...