Skocz do zawartości

[zabawa] stwórz własny peleton! www.peleton.ugu.pl


Paszul

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was Drodzy forumowicze :)

 

Ostatnio cierpiałem na nadmiar wolnego czasu, więc stworzyłem coś takiego:

 

http://peleton.ugu.pl/qVwkirJ

 

Klikając ten link dołączacie do mojego peletonu rowerowego :P Oczywiście na stronie można stworzyć własny peleton i zapraszać ludzi do siebie :D. Zabawa prosta, nie wymaga wysiłku intelektualnego, pewnie się szybko nudzi, ale zapraszam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Moim zdaniem temat raczej do zamknięcia ;) z racji tego, że teraz każdy będzie swój link podawał licząc niewiadomo na co. Pierwsze Paszula jest dobre i tego peletonu się trzymajmy.

 

BTW. Peleton zbliża się do decydującego 30 kilometrowego podjazdu nazywanym przez wielu kolarzy "palący mięsień" Widzimy wyczerpanie na twarzach zawodników, podjeżdżających na ostatnich resztkach mocy. Każdy próbuje znaleźć w swoim organiźmie tą ostatnią cząstkę siły by urwać się z peletonu i przeprowadzić sprint ku mecie. Kolarze mozolnie zbliżają się do mety znajdując się w najcięższym etpaie podjazdu. Jeszcze tylko kilometr i ktoś na pewno się poderwie do ataku by z triumfem i uśmiechem na twarzy wjechać pierwszy na metę. Tak! Po ponad 29 km mamy pierwsze zrywy, widzimy jak czołówka peletonu znacznie przyspiesza odrywając się od reszty grupy. Jadą równa i wydawać by się mogło tak wjadą na metę, jednak nie ostatnie 200 metrów należy do Pixona, który wygrywa ten etap i jednocześnie zostaje zwycięzcą tego pucharu.

 

:):D Tak z nudów sobie napisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak nie ostatnie 200 metrów należy do Pixona, który wygrywa ten etap i jednocześnie zostaje zwycięzcą tego pucharu.

 

Ależ ojoj co się stało, tak doświadczony zawodnik jak Pixon nie opanował sytuacji i zaliczył ostrą glebę... ostatecznie etap został odwołany z powodu tego iż 3/4 zawodników stosowało środki dopingujące

;):D

 

Nie mogłem się powstrzymać, przepraszam za ot ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...